Jump to content

15-16 Haziran(Cmt-Pzr) Mazda Bostanlar Mazda6 Test Sürüşü Etkinliği

EgeG
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• emregc

4

• İlhan

10

• mtutun

9

• EgeG

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Biz hafta içi Bostanlar'daydık Onur'la beraber. Facebook sayfalarından etkinlik daveti gelmişti hafta içi. Onun muhabbeti geçti bayideyken. Ama organizasyon planı halen şekillenmemişti. Kaç kişi geliyor, saati, parkur, sürüş süresi vs..her şey belirsizdi. Altunizade trafiğinin göbeğinde bayinin yeri. Hafta sonu babalar günü malumunuz. Cumartesi o bölgede son hediye alışverişi trafiği muazzam olur. Hemen yanındaki Capitol Avm'den dolayı. O yoğun trafikte nasıl test sürüşü yaptıracaklar. Otopark sıkıntısı çok sorun o bölgede, tek çare Capitol otoparkına park etmek. Orası da 2 saat sonrası ücretli,hemde yer bulmak çok sorun. Katılacakların bunları düşünüp göze alarak katılmasını tavsiye ederim. Şimdiden katılacak olanlara iyi sürüşler diliyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaçırmamak lazım , test parkuru capitolün otoparkı olabilir,  bagaj açma , cam açma derken aracı etraflıca test etmiş olursunuz otoparkı dönüp dururken :)

Zaten altunizade taraflarında oturanlar için aracın Capitolde alışverişe uygunluğunun test edilmeside önemli :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan abinin dediği gibi arabayı capitol garajına koymak çok mantıklı. Beylerbeyive kısıklı arasında çok güzel tenha yollar var onlardan birine çıkarabilirler. Beylerbeyispor stadı var galiba oralarda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şuan tek biz gidiyoruz gibi >:(

Ben gelmek isterdim lakin Cumartesi kızımın balesi var. Hadi baleden çıktıktan sonra geleyim diyorum ama, cumartesi günü Altunizade keşme keş olacaktır. Pazar günüde babalar günü. Zeytinburnu ve Bağcılar'a geçmemiz lazım. Mezarlık ziyareti vs..gün bitti zaten. Eşim Altunizade'de hemen Bostanlar'ın yanındaki binada çalışıyor. Altunizade trafiğinden artık gına geldi diyebilirim. Bir başka sefere inşallah diyelim artık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben gelmek isterdim lakin Cumartesi kızımın balesi var. Hadi baleden çıktıktan sonra geleyim diyorum ama, cumartesi günü Altunizade keşme keş olacaktır. Pazar günüde babalar günü. Zeytinburnu ve Bağcılar'a geçmemiz lazım. Mezarlık ziyareti vs..gün bitti zaten. Eşim Altunizade'de hemen Bostanlar'ın yanındaki binada çalışıyor. Altunizade trafiğinden artık gına geldi diyebilirim. Bir başka sefere inşallah diyelim artık.

inşallah abi. gezi parkı olayları belli bir sonuca ulaştıktan sonra bir buluşma ayarlayabiliriz yine
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pazar gün muhtemelen gelebilirim, geçen aracı servise götürdüğümde Merser'de kırmızı bir tane vardı. Gerçekten inanılmaz olmuş araç, fuarda bu kadar güzel gözükmüyordu sanki:) Satıldığı için testi bırakın içini bile göremedim. Onun için muhtemelen Pazar giderim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pazar gün muhtemelen gelebilirim, geçen aracı servise götürdüğümde Merser'de kırmızı bir tane vardı. Gerçekten inanılmaz olmuş araç, fuarda bu kadar güzel gözükmüyordu sanki:) Satıldığı için testi bırakın içini bile göremedim. Onun için muhtemelen Pazar giderim.

aslında tam satıldı diyemeyiz  :D genel müdür kendi üstüne almış onu  :D sahiplendirildi diyelim. türkiye'ye şuana kadar 1 tane kırmızı giriş yapmış. Ben bu rengi de çok tuttum

2014mazda6gal.jpg

Beyaz dışında her renk yakışmış bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

"Av. ... satıldı "

Buda yeni taktik  heralde :D  Biraz daha müşteri profillerini tanısalar  F16 pilotları alıyor Mazdaları diyecekler (harbiden doğrudur....) daha ötesi var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MazdaTR'nin satış politikası olarak yıllardır avuaktlara araba satıyoruz dediğini herkes biliyor :D Fakat günahlarını almayalım bana  nisan başı gibi demişlerdi bunu o günden bugüne yeni 6 lar gelmişmidir bilemem  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen hafta bakıma gittiğinde oğlum Yeni'de 3 tane görmüş sıra sıra, üçü de satılmış, daha da test sürüşüne çağırdıklarına göre test arabası da hazır, hiç umulmadık bir satış yapıyor gibi bu 6...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen hafta bakıma gittiğinde oğlum Yeni'de 3 tane görmüş sıra sıra, üçü de satılmış, daha da test sürüşüne çağırdıklarına göre test arabası da hazır, hiç umulmadık bir satış yapıyor gibi bu 6...

cx5in de satışlar hiç umulmadık kadar yüksekmiş hatta 3ten daha fazla satıyormuş diye duydum ben de  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim ülkede satılmış çok, Selman Abi! Boşver o satılmışları, yıllardır evinin kapısında seni bekleyen vefalı iyidir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda3ten daaha fazla satıyormuş :D cx5i bilemem fakat mx5 satışları bence çok arttı artık bol bol mx5 görüyorum caddede gezi parkı kutlamalrında 2 tane gördüm  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...