Jump to content

93-97 Arası 323

Ilgaz-p

Tavsiye Edilen Mesajlar

İstediğiniz kasa (BG) karbüratörlü olanlardan ise 90-94 arası oluyor. Türkiye'de o kasanın 95-96 model olanlarına rastlamak mümkündür. Ancak üretimi 94 yılında son bulmuştur tahminimce elde kalan araçlar eritilmiştir bilginiz olsun.

Evet Haklısınız yanlız 92 den 94 arasında çıkanları iç döşemeleri ve ön farları farklı bu yüzden 93 ve 97 belirttim elde kalanlardan belki denk gelir 97 model  pek yok ama
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstediğiniz kasa (BG) karbüratörlü olanlardan ise 90-94 arası oluyor. Türkiye'de o kasanın 95-96 model olanlarına rastlamak mümkündür. Ancak üretimi 94 yılında son bulmuştur tahminimce elde kalan araçlar eritilmiştir bilginiz olsun.

Arkadaşımızın yazdıklarına ek olarak bu araçlar dünya piyasasında 89-94 yılları arasında satılmıştır, fakat o yıllardaki distribütör Türkiyede 1997 yılında dahi 323 ün sedan modelini satmıştır, ama 323 hatcback 94 yılında son bulmuştur. Türkiyede genellikle 1.6 soch karbüratörlü BG motorlar satılmıştır fakat avrupa ve diğer dünya ülkelerinde pek çok opsiyon vede motor farklılıklarıyla mazda tarafından piyasaya sürülmüştür.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yurt dışında satılanların motorları süper, geçenlerde satışt olan doch motorlu 323 harikaydı , sunroof bile vardı arabada ama oto vites değildi emin olunuz oto vites olsaydı o araba hemen gidip alırdım. Kesin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yurt dışında satılanların motorları süper, geçenlerde satışt olan doch motorlu 323 harikaydı , sunroof bile vardı arabada ama oto vites değildi emin olunuz oto vites olsaydı o araba hemen gidip alırdım. Kesin.

Kolleksiyon mu yapmayı düşünüyorsun...

8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kolleksiyon mu yapmayı düşünüyorsun...

8:)

Sayın Domestos ben bu modelin meraklısı vede hastasıyım , Koleksiyon yapmak deyince, Neden olmasınki ??? zaten sıfır bir araba alabileceğin fiyata 5 tane alabilirsiniz bu araçtan . arbanın otomatik olmaması beni çok üzdü gerçekten. :(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sayın Domestos ben bu modelin meraklısı vede hastasıyım , Koleksiyon yapmak deyince, Neden olmasınki ??? zaten sıfır bir araba alabileceğin fiyata 5 tane alabilirsiniz bu araçtan . arbanın otomatik olmaması beni çok üzdü gerçekten. :(

Sürümden kolleksiyon yapılır yani... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sayın ılgaz-p şu arabaya bakarmısınız süper bir araç.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-japon-harikasi-f-323-1.8-118305287/detay/neden yapılmasın , çokta güzel yapılır. :D

Aracın fiyatı yüksek Edirneden ankaraya ankaradan da istanbula satılmış bir araç zamanında sahibindende 10.000 tl e satılıyordu bu fiyat olsa hiç düşünmeden alırım  eğer  bu araç dediğim araçsa sol çamurlukta değişmiş olması lazım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Asıl bu araç otomatik olursa üzülürüm 1.8 Dohc motoru hissedemem otomatik vites ile :)

Haklısınız aslında.

Aracın fiyatı yüksek Edirneden ankaraya ankaradan da istanbula satılmış bir araç zamanında sahibindende 10.000 tl e satılıyordu bu fiyat olsa hiç düşünmeden alırım  eğer  bu araç dediğim araçsa sol çamurlukta değişmiş olması lazım

Hayırlısı olsun umarım bulursunuz bir tane kendinize.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...