Guest greystone

Mazda 323F HB 90-94 ön sağa sol kapı kiliti sedan ile aynımı

emin olmamakla beraber evet,  cam motorlarının aynı olduğunu biliyorum, o halde kapı kilitleri niye farklı olsunki.?  Tahmin tabiki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 323F HB 90-94 ön sağa sol kapı kiliti sedan ile aynı mı?

Nasıl yani?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

90 626 ların sedan ıda hatchback indede kilit mekanizması aynı ama 90-91 yıllarında üretimiş bir araçla (yani kısa yıl farkı var) 90-94 arası üretilmiş araçlarda üretim yılı arttıkça parça farkı da olabiliyor bazen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

626 sedan hb aynı kasa  323 sedan ve hb şasi aynı kasa gövde farklı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hurdacıların tanesine 80-100 lira istemesi beni yurtdışına yönlendirdi ve 2 adet kapı kilitini kargo dahil 24€'a yurtdışından satın aldım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hurdacıların tanesine 80-100 lira istemesi beni yurtdışına yönlendirdi ve 2 adet kapı kilitini kargo dahil 24€'a yurtdışından satın aldım

çıkmacılar bazen şaşırabiliyorlar.. Hayırlı olsun ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kapı kilidi sedan ile aynı değil. Bende çıkmasına 100 lira verdim. O da çok hırpalanmış. Yurtdışından varsa alabilirim sıfırını falan. Yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nerden aldınız internet üzerinden mi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.