clashasan

Mazda Kullanıcılarından Bilgilere İhtiyacım Var

Merhaba arkadaşlar konumla ilgili bir başlık bulamadım o yüzden site yöneticileri kusura bakmasın .

mazda 1994 ve 1992 323 sedan aracım oldu şuana kadar aracımı yeni sattım şuan tekrar mazda almayı düşünüyorum ( bağımlılık oldu ) fakat 1997 ve 2000 model 323 familya modellerinden birini almak istiyorum fakat familya modellerinde hiç bilgimyok bu modeller arasında tutulan veya önetilen model hangisidir dikkat edilmesi gerekenler nelerdir 1.5 motor düşünüyorum umarım performansı iyidir birde 1997 ile 2000 modeller kasa farklılığı gördüm benim işin çok farketmez ama motor bölümlerine baktığımda karbüratör kısımlarında farklılıklar gördüm arasındahi teknik farklılıklar nelerdir . kusura bakmayın uzun oldu .hepinizin kandili mübarek olsun arakadaşlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

en dolusu 1.8 familia gt dir. 4 havayastığı abs-esp .çelik jant 131 beygir. klima, rds, fiyat 2000 model için 15-16 tl. bu araç ta bulunan özellikler 2013 model bir çok araçta yoktur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hort.     1,5 323ün yakıtı bence çok güzel. performans olarak süper değil tabi ama mahçupta etmiyor kesinlikle. 99 model 323 var bende 98 modelinede bindim bi fark göremedim ben açıkcası. dış hatlar farklı fakat saşe ya aynı yada çok benziyor birbirine. 1,8 inde yakıtının iyi olduğunu söyleniyor bazem keşke 1,8 alsaydım diyorum performans için. yol tutuş falan olayına hiç girmiyorum o konuda sağlam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben performans için 1.8 aldım satacam ama hanım gıcık arabaya hızlı kullanıyorum diye istersen verebilirim sana. ışık da durdun yanına yanaşıp gaz verdiklerinde yandaki aracın markası nedir diye bakmadan kapışabileceğin bi makine gerçekten cok hos bi duygu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.