Jump to content

Arka Koltuk Oturma Kısmı

özgürce5519
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 2006 mazda 3 comfort aracıma koltuk kılıfı takacagım arka koltugun oturma kısmı nasıl kaldırılıyor bilen tarif edebilirmi tesekkurler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pardon :)

Ben ışıklı kapı eşiği montajında, koltuğun minderinin sökülmesine tanık olmuştum. Koltuğun tabanında klipsler vardı. Yani kenarlarında elle ulaşılabilir bir klips yoktu. Koltuğun önce bir köşesinden sert çekti kurtardı, sonra diğer köşesinden sertçe çekip kurtarmıştı. O şekilde koltuğun minderini sökmüştü usta. Yine tekrar montajı da aynı şekilde önce bir köşeyi, sonra diğer köşeyi tutturmuştu. Her iki işlem içinde bayağı bir kaba kuvvet kullanmıştı usta :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benimde elime geldi o kılipslerde birşeye zarar vermekden korktugum için fikrinize başvurdum teşekkür ederim umarım bir yeri yırtmam.  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ışıklı kapı eşiği için koltuk minderi mi sökülüyormuş :o

Arka kapılara ati, ışıklı eşiklerin kablosunu gizlemek için minderin altından geçirdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

koltuğun yer döşemesiyle birleştiği yerde bi elinizi gezdirin başlara doğru 2 klips olmalı bastığınızda koltuk boşta kalır yukarı çekilince çıkar

denemesi bedava =)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arka kapılara ati, ışıklı eşiklerin kablosunu gizlemek için minderin altından geçirdi.

ben montajı yaparken kapı eşiklerinde kanallar var,ordan geçirmiştim.koltuk altı aklımın ucundan geçmedi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben montajı yaparken kapı eşiklerinde kanallar var,ordan geçirmiştim.koltuk altı aklımın ucundan geçmedi :)

Vallahi Merser'de Halil ustanın pratikliği. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...