Jump to content

Aranıyor!! 2005-2009 Model Mazda 3 Tercihen Dynamic Paket

djem

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar,

2005-2009 model mazda 3 1.6 dynamic paketli olanından arıyorum. Bildiğiniz temiz araçlar varsa önerirseniz sevinirim.

yer: Ankara

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

domestos araştırmaların ve cevabın için teşekkür ederim. bu ilanların hepsini takip ediyorum lakin ya arabalar çok kötü ( yüksek km, boyalı v.s) ya da dediğiniz gibi fiyatlar çok yüksek. belki aramızdan bazı mazdacılardan satan vardır diye düşünmüştüm:)

bu arada belirtmeyi unutmuşum. istanbul'daki araçları da değerlendirebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı artık, umarım aklına yatan bir mazda 3 bulursun... Anlamadığım bir şekilde fiyatlar birden yükseldi.

8:)

insanlar mazdanın kıymetini anlamaya başladı abi o yüzden fiyatlar yükselişe geçti maşallah diğelim allah herkese mazda nasip etsin diyeceğimde bu konuda biraz bencilim çok satılmasın bize özel kalsın her yerde mazda görmek istemiyorum yaşadığım şehirde taş çatlasa 50 tane mazda var :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

insanlar mazdanın kıymetini anlamaya başladı abi o yüzden fiyatlar yükselişe geçti maşallah diğelim allah herkese mazda nasip etsin diyeceğimde bu konuda biraz bencilim çok satılmasın bize özel kalsın her yerde mazda görmek istemiyorum yaşadığım şehirde taş çatlasa 50 tane mazda var :)

Kütahya'da 50 mazda demek çok yüksek bir rakam bence... Maşşallah !!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Hayırlısı artık, umarım aklına yatan bir mazda 3 bulursun... Anlamadığım bir şekilde fiyatlar birden yükseldi.

8:)

domestos araştırmaların ve cevabın için teşekkür ederim. bu ilanların hepsini takip ediyorum lakin ya arabalar çok kötü ( yüksek km, boyalı v.s) ya da dediğiniz gibi fiyatlar çok yüksek. belki aramızdan bazı mazdacılardan satan vardır diye düşünmüştüm:)

bu arada belirtmeyi unutmuşum. istanbul'daki araçları da değerlendirebilirim.

Merhaba..

2005 Model Otomatik Mazda3'ümü satıyorum.. İlgilenirsen görüşebiliriz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba..

2005 Model Otomatik Mazda3'ümü satıyorum.. İlgilenirsen görüşebiliriz..

Takas düşünür müsünüz? Fiyat nedir veya ilan linki var mıdır?

Ayrıca; hayırlı satışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Takas üst modellerle düşünebilirim..

Bi aralar ilan vermiştim ama süresi dolunca güncellemedim..

Fiyatı 25.000 TL. gibi düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Takas üst modellerle düşünebilirim..

Bi aralar ilan vermiştim ama süresi dolunca güncellemedim..

Fiyatı 25.000 TL. gibi düşünüyorum..

Hem takas seçeneği hem de üzerinde bulunan lpg sistemi bana uymadı maalesef... Teşekkürler hayırlı satışlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...