Jump to content

Mazda3 2009 Touring Yağmur ve Far Sensörü

razumuhin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam arkadaşlar;

2009 eski kasa touring HB aracım var.

benim bildiğime göre 2009 eski kasalarda touring en üst donanım seviyesinde. ancak benim aracımda yağmur sensörü, far sensörü vs gibi donanımlar yok. sitelerdeki ilanlara baktığımda

touring donanımda bu gibi ekipmanlar var görünüyor. Acaba sonradan mı eklenmiş yada benim aracım touring değilmi?şüpheye düştüm  :tey: ruhsattada yazmıyor işin garibi direk mazda3 yazıyor.

aracın touring olup olmadığını nasıl anlayabilirim. ayrıca yağmur ve far sensörlerini sonradan orjinal gibi yaptırabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla 2009 yılındaki Touring kasalara ek olarak yağmur ve far sensörünün bulunduğu ve ülkemizde az da olsa satılan "Touring Sport" donanımlıları vardı.

ve genelde AT şanzımanlıydı.

Sizin aracınız Touring Sport olarak geçmiyorsa sensörler yoktur.

Daha iyi bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla 2009 yılındaki Touring kasalara ek olarak yağmur ve far sensörünün bulunduğu ve ülkemizde az da olsa satılan "Touring Sport" donanımlıları vardı.

ve genelde AT şanzımanlıydı.

Sizin aracınız Touring Sport olarak geçmiyorsa sensörler yoktur.

Daha iyi bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

+1

2009 model tourıng modellerinde far ve yağmur sensörü yok...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

Ben ebay dan 2009 eski kasa hb mazda 3 toureng  için yağmur sensörü alsam tahmini rakam ne olur ?Hiç alan taktıran varmı?

Varsa böyle bir ihtimal, sen kendini feda et, ben peşinden gelirim... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yakın vadede bu fiyatlar ile mümkün görünmüyor... :D

250 TL bence uygun rakam ama daha düşürebilmek elbette iyi birde montaj bedeli var tabi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.aracimneister.com/cyclone-yagmur-sensoru-urun1521.html

bunun gibi mesela.iş görür bu markanın far sensöründen çok memnun kalanlar var. aslında bi forumda ikisini birden karşılayan bi sistemden bahsedilmiş hem yağmur hem de far sensörü olan ebay dan 340 liraya getirip uygulamışlar.bulabilirsem paylaşırım buradan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yakın vadede bu fiyatlar ile mümkün görünmüyor... :D

Yanlış mı hatırlıyorum daha önce forumdan biri kendi imalatı olan bu sensörleri 80 lira civarında satiyordu hem de ikisini birden forumda aradım şimdi bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herşey otomatik oldumu biz ne olacağız? Bırakın arada bir far ile cam silecekte çalıştıralım :D

Ben kontak açtıktan sonra zaten kısaları hep yakarım far sensörü bana gerekmez ama yağmur sensörü olsa fena olmaz hani:=)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kalsın, ben kendim çalıştırırım silecekleri... :D

bence de yağmur sensörü gereksiz ama far olsa hiç fena olmaz özellikle Follow me Home özelliği hoşuma gidiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence de yağmur sensörü gereksiz ama far olsa hiç fena olmaz özellikle Follow me Home özelliği hoşuma gidiyor.

Mitsubishi forumu ve donanım haber forumunda satan var ondan alabilirsiniz follow me özellikli

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

far sensörü değilde follow me  olsa güzel olur. ben bi ara iç kapı lambalarını tetikleyici olarak kullanmayı düşündüm sis lambalarına bağlıyacaktım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

far sensörü değilde follow me  olsa güzel olur. ben bi ara iç kapı lambalarını tetikleyici olarak kullanmayı düşündüm sis lambalarına bağlıyacaktım

follow me ve far sensörü beraber Reklam değil sadece yardım amaçlı verdim linki şahsı tanımıyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_71225758/key_far+sens%F6r%FC/tm.htm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bahsettiğiniz yer ile şimdi görüştüm, abinin ismİ Talip Erenmiş. Faturalı-faturasız da cüzi bir miktar fiyat iner dedi. Ben sadece follow me yi sordum 50 tl gönderirim kargoyu sen ödersin dedi. Montaj için tanıdığınız elektrikçi varsa güvenilir zaten o halleder, yoksa her ilde olmamakla birlikte anlaşmalı elektrikçilerimiz var ama montaj fiyatına karışma lüksümüz yok dedi. Ben Ankara için görüştüm Ostim de Erdoğan Kılıç a yönlendirdi, hatta elinde bizim göndermiş olduğumuz follow me ler şuan mevcuttur dedi, isterseniz onunla irtibat kurun ya da ben size kargolayım isteidğiniz yerde yaptırın dedi. Ürün mazda 3 e uyumludur herhangi bir sıkıntıda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bahsettiğiniz yer ile şimdi görüştüm, abinin ismİ Talip Erenmiş. Faturalı-faturasız da cüzi bir miktar fiyat iner dedi. Ben sadece follow me yi sordum 50 tl gönderirim kargoyu sen ödersin dedi. Montaj için tanıdığınız elektrikçi varsa güvenilir zaten o halleder, yoksa her ilde olmamakla birlikte anlaşmalı elektrikçilerimiz var ama montaj fiyatına karışma lüksümüz yok dedi. Ben Ankara için görüştüm Ostim de Erdoğan Kılıç a yönlendirdi, hatta elinde bizim göndermiş olduğumuz follow me ler şuan mevcuttur dedi, isterseniz onunla irtibat kurun ya da ben size kargolayım isteidğiniz yerde yaptırın dedi. Ürün mazda 3 e uyumludur herhangi bir sıkıntıda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz diyor.

Aracı alayım ben taktıracağım sadece follow me için bazen acayip yarıyor işe

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...