Jump to content

Cam modülleri karbon kaplama

arezar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Güzel bir çalışma olmuş. Paylaşım için teşekkürler, ellerinize ve emeklerinize sağlık. Güle güle kullanın inşallah.

Yan taraflarında bulunan kırmızı şerit çizgileri ne şekilde yaptınız. Aynı şekilde düğmeler üzerine de kırmızı çizgi şeritler mi yapıştırdınız ?

Birde o parçaların çıkarılmasını ne şekilde yaptınız, zormudur, kolaymıdır. Dikkat edilmesi gereken nedir vs..bu konuda biraz bilgi verebilirmisiniz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim arkadaşlar. 8:)

Yan tarafta bulunan kırmızı çizgiler ve butonların üzerindeki şeritler için nikelaj film üzerine transparan kırmızı film çektim.Böylece kırmızının albenisi arttı. Şerit çizgileri modülü takmadan önce çektim dikkat ederseniz normalde orada 1-2 mm bir çıkıntı var modülü çıkarttığımızda yaklaşık 4 mm gbi bir zemin var orayı kapladım. Ortaya hoş bir trim çıktı bence.Parçaların çıkarılmasına gelince. Tırnakları var ama oldukça yumuşak çıkartırken ön taraftan kaldırarak

çıkartmaya başlamakta fayda var.Kaldırdığınız tarafa 2-3 mm kalınlığında bir parça sıkıştırdıktan sonra aradaki boşluktan tırnakları görebilirsiniz.İçer doğru tırnakları iterek yavaş hareketlerle çıkarabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...