Jump to content

Yine MAZDA alıcam tabiki. Ama fikirlerinize ihtiyacım var !..

Allita24
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-fiyat-dustu-full-mazda-122413104/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-1998-cok-temiz-228000kmde-orjinal-20-16-valf-mazda-626-sedan-117470309/detay/

Bu iki araçtan birini almayı düşünüyorum. Aslında maddi olarak 12000'i aşmam zor ama, biraz daha zorlayıp, 1998 model yeni kasayımı alsam, yoksa diğeri dahamı uygun olur bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teklifiniz için teşekkür ederim. Ama fiyat biraz yüksek geldi. Çünkü 1996 model olan araç sahibiyle 10.500'e konuştuk. Bu durumda sizin araca 10.000 vermek biraz abes olur. Umarım anlayışla karşılarsınız.  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

96 modeli al bence daha temiz ve 1  hava yastığı fazla. bende 98 model vardı 2 yıl kullandım. eski kasasını kullanmış bir tamirci benim arabayı kullandı ve eski kasanın daha güzel olduğunu söylemişti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teklifiniz için teşekkür ederim. Ama fiyat biraz yüksek geldi. Çünkü 1996 model olan araç sahibiyle 10.500'e konuştuk. Bu durumda sizin araca 10.000 vermek biraz abes olur. Umarım anlayışla karşılarsınız.  ;)

Bu bir alış veriş, muhakkak anlayışla karşılıyorum. 12'den 10500'e veriyorsa ve kronik sorunu yoksa bence kaçırmayın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İki kasa da aynı motoru kullanıyor . Kağıt üzerinde fark yok bence . Görüp icine sineni almak lazım.

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Link te verdiğim iki araç dahil tam 9 adet mazda baktım. İnanın içim parçalandı. Yahu bir taneside temiz çıkmaz mı. Çıkmadı işte. Kasası düzgün olanın içi berbat, içi düzgün olanın kasası berbat. Motorlardan bahsetmiyorum bile. Anlayacağınız 4 ayrı şehir gezmeme rağmen aradığım (sattığım) gibi temiz bir mazda malesef bulamadım. Ee bayrama arabasiz girmemek adına Nevşehir de denk gelen (1997 model ford mondeo 2.0 glx) temiz bir arabayı aldım. Arabam Allah şükür çok temiz ve yıpranmamış. Neye niyet neye kısmet. Mazda sevdam burda bitmedi tabi. Nasipse önümüzdeki yıl hedefimde Mazda 6 var. Herkese hayırlı formlar ve hayırlı bayramlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Link te verdiğim iki araç dahil tam 9 adet mazda baktım. İnanın içim parçalandı. Yahu bir taneside temiz çıkmaz mı. Çıkmadı işte. Kasası düzgün olanın içi berbat, içi düzgün olanın kasası berbat. Motorlardan bahsetmiyorum bile. Anlayacağınız 4 ayrı şehir gezmeme rağmen aradığım (sattığım) gibi temiz bir mazda malesef bulamadım. Ee bayrama arabasiz girmemek adına Nevşehir de denk gelen (1997 model ford mondeo 2.0 glx) temiz bir arabayı aldım. Arabam Allah şükür çok temiz ve yıpranmamış. Neye niyet neye kısmet. Mazda sevdam burda bitmedi tabi. Nasipse önümüzdeki yıl hedefimde Mazda 6 var. Herkese hayırlı formlar ve hayırlı bayramlar...

Teklifimi dikkate alarak Aydın'a uğramış olsaydınız, içi dışı tertemiz 626'yı görebilirdiniz... :)

Nasip meselesi bu işler, hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...