fkafka

Cam Filmi Yerine BOD Perde

Cam filminden bu senenin başında ceza yedim, mecburen söktürdüm. Açık renk bir filmdi ama filmin koyuluğuna bakılmıyor sanırım. İnternette araştırırken BOD perdeyi gördüm. Ön camlara uygulama olmaması kötü, olsaydı aynaları görmeyi zorlaştırırdı herhalde.

http://kolayurl.com/uwq

Bu tip bir şey kullanan var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler, ilgimi çekti inceleyeyim bi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fark etmez, bence sen 2 dakikada halledersin :D

Ehehehehe ben bu gazla onu 1dk da hallederim. :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Söz konusu Özhan ise her şey possible :D ( Bu yağcılığın sonu nereye varacak ben de merak etmeye başladım :D )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben kullanıyorum çok da memnunum..

Peki aynadan arkayı görüş problem oluyor mu? Açık renk film gibi mi yoksa 4-5 numara olanlar gibi mi oluyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Peki aynadan arkayı görüş problem oluyor mu? Açık renk film gibi mi yoksa 4-5 numara olanlar gibi mi oluyor?

HB kasada arka cam için yok, olursa biraz etkiler diye düşünüyorum ama tamamen kapatmaz görüşü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer benim gibi çocuğu olan bir araç kullanıcıysanız gerçekten çok işe yarıyor. Sedan aracıma arka iki cam için Evo'dan almıştım ve 3 yaşındaki kızım özellikle gündüz yolculuk esnasında uyuduğunda rahat ediyordu. Ben aslında Ziebart'ta en açık renk filmde kaplattırdım ama perde çocuklu aileler için daha iyi.Diğer türlü film olursa en koyusundan olması lazım ama o zamanda polisin ceza yazma riski çok daha yüksek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yetkili servislerde var..

Şöyle bir ürün kataloğu olsa da baksak ne var ne yok. Böyle o var mı bu varmı diyip sormak da zor bişi. Birde mazda servisleri yapar mı bilmem ama müşteri kaçmasın diye herşeye var abi, sonra yan sanayi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

elimde sedan 2011 kasa için 2 adet mevcut isteyen arkadaş varsa mesaj atabilir kubilaykurtop@gmail.com

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de hepsiburadadan aldım ve 15 gündür de kullanıyorum. Oldukça güzel oldu. Kalitesi de iyi duruyor. Arkada çocuklar falan oynarsa kolay kolay yırtılmaz. Arkadaşlardan arkaya binenler camların açıldığını görünce çok şaşırıyor. Verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ama bu biraz pahalı değil mi, film de aşağı yukarı aynı para.

Ben 0,5 numara açık renk film tavsiye ederim bunun yerine...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı fikirdeyim ben de 0.5 yaptırdım arka camlara..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.