alişemet

Mazda3 Sürücü Airbag Siparişi

merhaba arkadaşlar 21.06.2013 günü aracımı otto zenith alsancak şubesine teslim ettim aviva sigorta yetkilileri oraya yönlendirdiler.ilk teslim ettiğimde aracın 7 ila 10 temmuz tarihlerinde teslim edileceğini söylediler ancak şoför koltuk airbag i yurt dışından temin edileceği için sipariş verildi (1 temmuz günü) parçanın ayın 15 veya 16 sında geleceğini söylediler ona da tamam dedim ancak 17 sinde aradığımda parçanın hala gelmediğini söylediler.hafta sonuna kadar ellerinde olacağı söylendi.parçayı yurt dışından getiren firma istanbul erkan otomotiv di sanırım bugün hala bana parçanın gelmediğini söylüyorlar bu durumda ben de çıldırdım tabi ama yapılacak bişey var mı? biran önce aracımı almak istiyorum sizce ne yapmalıyım bu airbag i nasıl temin edebiliriz yardımcı olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yetkili servisten isteseydiniz azami 1 haftada gelirdi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yetkili servisten isteseydiniz azami 1 haftada gelirdi...

+1500

Bu tarz parçaların yetkili servisten talep edilmesi daha güvenilir olduğu yaşanılan bu tecrübe ile ortaya çıkmış oluyor...

Bir de; sorunun olunca soluğu forumda alman benim hoşuma gitmedi.

Kolaylıklar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yetkili servis olsaydı kanuni haklarınızı kullanabilirdiniz. Ama şu an beklemekten başka çareniz yok. Geçmiş olsun bu arada.

Daha önceki boya davlumbaz sorunlarınız ne oldu ? Boya farkı halen devam ediyor mu, yoksa tekrardan işlem gördü mü ?

Davlumbaz bulabildiniz mi ? En son buldum ama, fotoğrafını görmem lazım diyordunuz.

http://www.mazdaclubtr.com/31026/boya-sorunu/msg506550/#msg506550

http://www.mazdaclubtr.com/30771/arka-camurluk-davlumbazi/msg501396/#msg501396

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar kusura bakmayın uzun süredir foruma girme şansım olmadı.boya sorununu hallettim çok şükür ama davlumbaz konusunda hala bişey yapamadım zaten araba serviste şuanda aldığımda ilgileneceğim.izmirdeyim yaz tatilinde çıkmacılarda bulurum diye düşünüyorum.bu civarda bildiğiniz çıkmacı varsa tel veya adres verirseniz ulaşırım.sorunum olduğunda değil her zaman girmeye çalışıyorum forum a ancak malum yaz tatili biraz uzak kaldım.tekrar kusura bakmayın yardımlarınız için teşekkürler iyi akşamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.