akeryus

Satılık 93 Model Mazda626

arkadaşlar s.a...mecburiyetten mazdamı satıyorum :( 93 model 626 2.0 115 bg..tüm ağır bakımları yapıldı tiriger den enjektörlere kadar hepsi değişti..lakin tadını alamadan satmak zorundayım malum hayat şartları bitirdi bizi . kapı panzutlarını değiştirdim deri yaptım (200tl)koltuk kılıflarıda değişti siyah yapıldı özel takıldı (180tl) dahada bişey yapamadım kaldım..yürür aksamı iyi motorda iyi lpg li klima aktif elektirikli aynalar 4 cam otomatik sadece sol arka çalışmıyor ufak tefek masrafı var göze gelmez oda keyfi masraf yani..ilgilenen arkadaş 544 766 84 51 den bana ulaşabilir hayırlı ramazanlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-acilllll-kazasiz-plusorjinal-plus-lpg-plusklima-plus4-cam-otomatik-132366774/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim abi inş hayırlısıyla satarım fena duruma geldim :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim abi inş hayırlısıyla satarım fena duruma geldim :(

Hangimiz önce satabilecek bakalım...

;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nasip abi inş ikimizde aynı anda satarız da biraz oh çekerim yoksa bankalar hüpletecek beni...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nasip abi inş ikimizde aynı anda satarız da biraz oh çekerim yoksa bankalar hüpletecek beni...

Sana Allah kolaylık versin, benim öyle bir derdim yok, model yükseltmek için satmak istiyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar, temiz araç .

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeş aracın hala satılmadı ise araba.com veya arabam.com sitelerinin birinin bakılma oranı sahibinden i ikiye katlıyor. koymadıysan bir de oraya koy. hayırlıo satışlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.