Sign in to follow this  
Followers 0
dincer3283

99 323 GT Klima Taksam Mı. )arkadaşar önerilerinize ihtiyacım var.=

merhaba arkadaşlar. 99 323 1.8 gt sahibiyim. Gt yi bilirsiniz 323 ün güvenlik paketi. 4 hava yastığı espş rds, falan filan işte. arabamın tek eksiği klima. kliması yok. elektrikçiye gittim abi bunun bir çoğunda klima var. senin arabanda da klima için sigorta soketine kadar göğüsteki delikler vs herşey var. zaten bunun klimasının orjinal çıkmasını da bulursun dedi. maliyet dedim. 1000 tl ye klimayı bulursun 250 montaj için alırım dedi. şimdi olay bu. fakat tereddütte kaldığım nokta : bazı arkadaşar diyor ki ön konsol komple açılacağı için önkonsol ses yapar. bir takım düzensizlikler oluşur. klima performasn vermeyebilir vs.

siz de diyeceksiniz ki sat klimaLIsını al.arabam da 90 binde. fabrika kokusu bile duruyor. kıyamıyorum.

DENEYİMLERİNİZİ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM. ACİL:  :nea::o:fiuw:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forumda araştırma yaparsan bu konuyla ilgili bir kaç başlık vardı, tecrübesi olan arkadaşlar sonradan klima taktırmayı tavsiye etmemişlerdi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bence netden ve ebaydan bi araştırma yap parçaları ucuza toplayabilirsin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.