berkemurat

Mazda 3 airbag hk.

sevgili arkadaşlar mazda 3 araçlarımızın

1- Gelişmiş çift ön hava yastığı

2-Üçüncü sıra kapsamlı yan darbe hava perdeleri

3-Ön koltuk ve yan darbe hava yastığı

2005-2010-mazda-5-body-structure-mazda5

Saygılarımla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dynamic-Touring'de

Direksiyon,torpido 2

Sol, sağ ön direk 2

Koltuk 2

2 tane daha var ama nerede bilemiyorum :D

Güvenliğe önem veren biriyim, 100 metre mesafeye de gidecek olsam kemerimi takarım, yanımda oturan kişiye de taktırırım. Zaten ben taktırmasam, maşallah bizim arabalarda bir ses var dıt dıt dıt, bir dakika sonra da dıdıdıdıdıdııdı mecbur takıyorlar :D Bazı uyanıklar arkadan dolaştırmaya çalışıyor, mani oluyorum :) Aracı alırken özellikle 8 hava yastıklı ve ESP'li dynamic-touring dikkatimi çekmişti, sınıfındaki diğer araçların çoğunda Mazda 3'ün çıkış yılı olan 2004 yılındayken 2 airbag vardı :) Mazda 3, o zamanlar 2 paketle geliyormuş, alt paket olan comfort'ta bile 4 hava yastığı var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sevgili arkadaşlar mazda 3 araçlarımızın

1- Gelişmiş çift ön hava yastığı

2-Üçüncü sıra kapsamlı yan darbe hava perdeleri

3-Ön koltuk ve yan darbe hava yastığı

2005-2010-mazda-5-body-structure-mazda5

Saygılarımla

Konu başlığı ve mesaj içeriği zayıf olduğu için. Ve bunla ilave olarak ta fotoğrafı yükleyemediğiniz için, tam olarak ne anlatmak istiyorsunuz anlaşılmıyor. Mazda 3 otomobillerindeki hava yastıklarının kaç tane ve aracın nerelerinde olduğunu mu anlatmak istiyorsunuz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.