lord_fth

2006 model aracımı sattım arkadaşlar :(

bugün itibariyle 2006 model 107000 deki aracımı diş doktoru arkadaşımın yoğun ısrarı üzerine sattım arkadaşlar..araçtan ayrılmak öle zor geldiki anlatamam..gerçekten mazda bir tutku bunu daha iyi anladım..tek tesellim aracı çok sevdiğim, araca çok iyi bakacak olan birine vermem ve aracın yaşadığım yerden ayrılmamış olması.. :'( yeni bi mazda alacaz artık model yükseltmek şart oldu..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Diş doktoru arkadaşınız sizi çekemeyip, kıskandığından dolayı sattırmış olabilir mi ? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sorma ya ilhan kardeş ne zamandır istiyodu ayrılamıyodum araçtan..düğün dernek olma durumları var  paramız hazırda olsun deyince fırsat bu fırsat bastırdı aldı arabayı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üzülme arkadaşım, olaya bir yakın dostunu mazda sahibi yaparak sevindirdiğin yönünden bak :)

Allah daha iyilerini önce olmayanlara nasip eylesin,

elinde olanlara da elindekilere şükredebilmeyi nasip eylesin ki;

"şükür nimetlerin devamı için teminat" imiş...

vesselam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fatih sana da, alan arkadaşına da hayırlı, uğurlu olsun. :nazar:

Allah sana da, daha iyilerine binmeyi nasip etsin inşallah. Düğün hazırlıkları vs.zor ve sitresli işler. Bu konuda da Allah yardımcın olsun..

Aracı satman demek, forumdan ayrılman demek değil. Bunu artık söylememize bile gerek yok, farkındasındır forum tecrübenle. :)

Kal sağlıcakla.... :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üzülme arkadaşım, olaya bir yakın dostunu mazda sahibi yaparak sevindirdiğin yönünden bak :)

Allah daha iyilerini önce olmayanlara nasip eylesin,

elinde olanlara da elindekilere şükredebilmeyi nasip eylesin ki;

"şükür nimetlerin devamı için teminat" imiş...

vesselam

[/quot

öyle tabi bin şükür halimize..ama aracı çok arayacam gibi geliyor ya  hadi hayırlısı bakalım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fatih sana da, alan arkadaşına da hayırlı, uğurlu olsun. :nazar:

Allah sana da, daha iyilerine binmeyi nasip etsin inşallah. Düğün hazırlıkları vs.zor ve sitresli işler. Bu konuda da Allah yardımcın olsun..

Aracı satman demek, forumdan ayrılman demek değil. Bunu artık söylememize bile gerek yok, farkındasındır forum tecrübenle. :)

Kal sağlıcakla.... :tey:

yok yahu ayrılmak ne demek tekrar geri döneceği bir yerden ayrılır mı insan  :) bu arada dizel 2010-2011 mazda 3 ile ilgili bilgi almak isterim. müsait zamanda szlerden

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok yahu ayrılmak ne demek tekrar geri döneceği bir yerden ayrılır mı insan  :) bu arada dizel 2010-2011 mazda 3 ile ilgili bilgi almak isterim. müsait zamanda szlerden

Ne zaman istersen seve seve yardımcı olmaya çalışırım. Forumda 3-5 konu var zaten dizellerle ilgili. Onlara da bir göz gezdirirsin. Kafana takılan soruları da yanıtlarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne zaman istersen seve seve yardımcı olmaya çalışırım. Forumda 3-5 konu var zaten dizellerle ilgili. Onlara da bir göz gezdirirsin. Kafana takılan soruları da yanıtlarım.

[/

ben o zaman forumdan inceleyeyim  daha sonra kafama takılan bişey olursa danışırız sizlere.yardımcı olduğunuz içinde teşekkür ederim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha iyisini alırsın..  8:)

Kaç paraya sattın, onu da söyle bari lord_fth.  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha iyisini alırsın..  8:)

Kaç paraya sattın, onu da söyle bari lord_fth.  :)

inşallah alacağım  düğün işlerinden sonra :) 26 bin liraya verdim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.