Jump to content

Mazda Lantis İçin Lambo Door

Uteor
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

04032013105006.jpg

Arkadaşlar merhabalar baktım bu konu yok açmak istedim. Hem ben hemde dostlarımız bilgilensin. Bilen arkadaşlardan ricam lantise lambo door ne kadar nerede yaptırabiliriz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç tek kapı olsa çok yakışacakmış fakat ön kapılar yukarı,arka kapılar yana açıldığında estetik görüneceğini hiç sanmıyorum şahsen.yapılmalı mı ? bence yapılmamalı ama yine de bi soruşturmalı nerde,kaça yapılır diye.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

sakın yaptırma tek kapı çift kapı farketmiyor yaptırdığınızda kapılar zangır zangır sallannıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ön kapıları yukarı arka kapılarıda terse açılır yap sonra fuara katıl ödül üstüne ödül :D

ama duyduğuma göre bu kapılar yapılırken kesme biçme delme vs işleri çok oluyormuş sonrasında ucuz bir geri dönüşüde yok malum o yüzden iyi düşünmek lazım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim lantise yaptırmaya ihtiyacım var. biraz pahalı galiba ama, oturduğum semt itibari ile, kaldırımlar biraz yüksek, lantis de alçak olunca, park ettikden sonra kapıyı açamıyorum. bu her yerde sorun olabilir. çünkü lantisin altı yere yakın.

fiyatı ne b,len var mı?

araştırdım, en ucuzu 300 tl, ama sadece tek kapı yapımı mı 300, 4 kapı mı 300?

youtube da videosunu seyrettim, direk havaya doğru açılmıyorsa işime yaramaz. çünkü adam önce az bi açı ile dışa sonra yukarıya kaldırıyor. eğer öyle olacaksa yaramaz...

aşağı doğru açılan lambo door

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim lantise yaptırmaya ihtiyacım var. biraz pahalı galiba ama, oturduğum semt itibari ile, kaldırımlar biraz yüksek, lantis de alçak olunca, park ettikden sonra kapıyı açamıyorum. bu her yerde sorun olabilir. çünkü lantisin altı yere yakın.

fiyatı ne b,len var mı?

araştırdım, en ucuzu 300 tl, ama sadece tek kapı yapımı mı 300, 4 kapı mı 300?

youtube da videosunu seyrettim, direk havaya doğru açılmıyorsa işime yaramaz. çünkü adam önce az bi açı ile dışa sonra yukarıya kaldırıyor. eğer öyle olacaksa yaramaz...

az öne kesinlikle açılmak zorunda malum orj yapısı ileri doğru açılsın diye yapılmış direk yukarı kalkma imkanı direk değişmeden yok. nette ve canlısını gördüğüm üzere lamborghini harici hepsi az ileri sonra yukarı. maksatta herhalde kilit ve çerçeveden kapı kurtulduğunda yukarı kalkabilsin.

yanlız videoyu sonradan gördüm muhteşem geldi =) süpermiş lambo doorla kıyaslanamaz bile bence :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence aracınızın orjinalini bozmayınız, lantis her zaman güzeldir zaten.

benim işime yarayacağını düşündüm. bizim kaldırımlar biraz yüksek. kaldırım muhendisini bulsam konuşacam ama :D

benim işi me yaramaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...