fkafka

Aliexpress'ten kapı eşikleri

aliexpress.com'da gezerken şöyle bir ilan gördüm

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Car-door-sill-New-high-quality-car-stainless-steel-door-sill-fit-for-MAZDA/822425245.html

sizce nasıldır? 18 dolar 30-35 TL ediyor, çok fazla birşey beklememek lazım ama fena değiller gibi :) Siz ne dersiniz? :tey:

Bir de şöyle bir cüzdan buldum;

http://www.aliexpress.com/item/driving-license-Credit-Card-Bag-wallet-For-Mazda-M2-3-5-6-RX-7-RX-8/796756058.html :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ebay'dan da aratma yaptığınız zaman şunlar çıkıyor. sizin bulduğunuz fiyat iyi gibi ama kalite olarak pek bir şey beklemeyin bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlandaki kapı eşikleri için 2006-2012 demiş, bu biraz bana garip geldi. 2004-20013 olabailir, 2004-2009 yada 2009-20013 olsa anlarım. Bu kısım biraz düşündürüyor.

İkinci olay ise bu kapı eşikleri ışıklı değil.  Ben daha önce aliexpress.com'dan led ışıklı kapı eşiği satın almıştım. Toplamda 15.gün Türkiye'ye geldi, 18.gün bana teslim edildi.

Almışken led ışıklı kapı eşiği  almanızı tavsiye ederim. Gece harik görünüyor. 2 yıla yakındır kullanıyorum, bir sıkıntı olmadı şu ana kadar.

Forumda bu konu mevcut idi, göz atabilirsiniz. Montaj ve görünümle ilgili fotoğraf paylaşımı yapılmıştı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlandaki kapı eşikleri için 2006-2012 demiş, bu biraz bana garip geldi. 2004-20013 olabailir, 2004-2009 yada 2009-20013 olsa anlarım. Bu kısım biraz düşündürüyor.

İkinci olay ise bu kapı eşikleri ışıklı değil.  Ben daha önce aliexpress.com'dan led ışıklı kapı eşiği satın almıştım. Toplamda 15.gün Türkiye'ye geldi, 18.gün bana teslim edildi.

Almışken led ışıklı kapı eşiği  almanızı tavsiye ederim. Gece harik görünüyor. 2 yıla yakındır kullanıyorum, bir sıkıntı olmadı şu ana kadar.

Forumda bu konu mevcut idi, göz atabilirsiniz. Montaj ve görünümle ilgili fotoğraf paylaşımı yapılmıştı.

Montaj vs. pek becerebileceğimi düşünmüyorum. O yüzden böyle al yapıştır birşeylere baktım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Montaj vs. pek becerebileceğimi düşünmüyorum. O yüzden böyle al yapıştır birşeylere baktım :D

Eliniz yatkın ise kendinizde yapabilirsiniz. Forumda arkadaşımız o kadar güzel fotoğraflı bir anlatım yapmış ki. Bu işlere birazcık eli yakın kişi, çok kolay montajını yapabilir.

En kötü ihtimal iyi bir oto elektrikçisine de montaj yaptırabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.