bilgili229

98 mazda 323 familia sağ cam motoru

Merhaba Arkadaşlar bugün Üzücü Bi Olay geldi Başıma Danışmayı İstedim  Mazda 323 98 familia sağ camı indirdik bidahada kaldıramadık komple söktüm yinede kaldıramadın yapılırmı parçası bulunabilirmi gerçekten korku içerisindeyim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Otomatik cam tuş takımında bir sorun vardır belki...  ???

Aracımın sağ arka camı da kapanmıştı ve açılmamıştı. Serviste söküp baktılar. Sorun otomatik cam motorundaymış. Değiştirildi. Şimdi çalışıyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

motorundandır büyük ihtimal diğer camların soketlerini denedim olmadı camı inşk duruyor.

nereye götürmeliyim usta olarak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

motorundandır büyük ihtimal diğer camların soketlerini denedim olmadı camı inşk duruyor.

nereye götürmeliyim usta olarak.

İşinin ehli bir elektrik ustasına götür, aracını görünce burun kıvıran ustalardan uzak dur... Bildiğim kadarıyla Konya'da çıkmacı çok var, parça konusunda sorun yaşayacağını sanmıyorum... Kolay gelsin, gelişmelerden haberdar etmeyi unutma...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konya'da çıkmacı var ama Mazda'nın çıkma parçalarını bulmak çok zor. Mazda, Konya'da çok popüler bir araç değildi bugüne kadar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Sorunu Hallettim Sorun Elektrik Kablosundanmış elektirikçi halletti bayram sonu da götürüp camlarına uydurmasyon anahtar yaptıracak gibiyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Sorunu Hallettim Sorun Elektrik Kablosundanmış elektirikçi halletti bayram sonu da götürüp camlarına uydurmasyon anahtar yaptıracak gibiyim.

Geçmiş olsun, bilgilendirme için teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.