Jump to content

Satılık 2011 İmp. AT

kursadnart

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Ev almak maksadıyla aracımı satıyorum.Belediyenin kiracısıyım ve belediye eylül ayı içerisinde ihale ile evleri Kiralık ev bakıyorum 1200 TL den aşağı ev yok.55 metrekare evlere 1000 TL istiyorlar. 65-70 metrekare ve üzeri 1200-1250 TL aklımı kaçıracağım, böyle kiramı olur!!! >:( Şuan oturduğum evin kirası 620 TL + 90 TL aidat. Bende doğal olarak her ay 1200 tl yi çöpe atmaktansa eve niyetlendim. Bu sebeple çok kıymet verdiğim ve üzerine titrediğim aracımı satmak durumundayım. :kafa:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-cok-temiz-orjinal-ve-hatasiz-2011-impressive-at-133605149/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah gönlüne göre versin, 5 yıl önce aynı duruma düşmüş birisi olarak seni çok iyi anlıyorum...

;)

Ayağını yerden kesecek kadar bir araban mutlaka olsun, arabasızlık çok zor oluyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah gönlüne göre versin, 5 yıl önce aynı duruma düşmüş birisi olarak seni çok iyi anlıyorum...

;)

Ayağını yerden kesecek kadar bir araban mutlaka olsun, arabasızlık çok zor oluyor...

sağol veli abi,

bu memlekette o kadar zor kazanan insan olmasına rağmenbi o kadar da kolay kazanmaya çalışan insan var... Belediyenin yaptığıda işgüzarlık, daha tam1 yıl konratım var ama naparsın, fırıldak bir belediyemiz var.

Arabasızlık çok zor evet hhemde bodrum gibi bi yerde.Ben satana kadar senin çok gelişmiş guzu durursa niyetlenebilirim haberin olsun!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağol veli abi,

bu memlekette o kadar zor kazanan insan olmasına rağmenbi o kadar da kolay kazanmaya çalışan insan var... Belediyenin yaptığıda işgüzarlık, daha tam1 yıl konratım var ama naparsın, fırıldak bir belediyemiz var.

Arabasızlık çok zor evet hhemde bodrum gibi bi yerde.Ben satana kadar senin çok gelişmiş guzu durursa niyetlenebilirim haberin olsun!

Senin önceki guzu olaydı iyiydi, hemen takas ederdik, ama bu benim boyumu aşar, inşallah kıymetini bilecek birisine hayırlısı ile nasip olur...

Benim besili guzuyu arayan çok ama gelip gören yok, gören olsa zaten büyük ihtimal satılır, nasip bu işler canım kardeşim, belki de seni bekliyordur...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Senin önceki guzu olaydı iyiydi, hemen takas ederdik, ama bu benim boyumu aşar, inşallah kıymetini bilecek birisine hayırlısı ile nasip olur...

Benim besili guzuyu arayan çok ama gelip gören yok, gören olsa zaten büyük ihtimal satılır, nasip bu işler canım kardeşim, belki de seni bekliyordur...

;)

Hiç yaramı deşme, önceki alan alsatçı çıktı ; anlatmıştım hatırlarsın. Çok kızmıştım keretaya...Onu sen alsaydın çok sevinirdim gerçekten. Onun yeri daha bi başkaydı bende...Ama o manueldi, sen otomatik istiyorsun...Birde o zaman sen hiç niyetlenmedinki yoksa o keretaya 23.000 e verene kadar sana 22.500 e verirdim valla...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç yaramı deşme, önceki alan alsatçı çıktı ; anlatmıştım hatırlarsın. Çok kızmıştım keretaya...Onu sen alsaydın çok sevinirdim gerçekten. Onun yeri daha bi başkaydı bende...Ama o manueldi, sen otomatik istiyorsun...Birde o zaman sen hiç niyetlenmedinki yoksa o keretaya 23.000 e verene kadar sana 22.500 e verirdim valla...

Benim o dönemde banka borcum devam ediyordu ve hanımın araba kullanma sevdası depreşmemişti...  :P

Evet ben öncelikle otomatik arıyorum, işimiz görülsün diye böyle bir takasa sıcak bakabilirdim...  8:)

Sadece otomatik yeterli değil... Sunroof olacak, birde İlhan duymasın sis farı olacak...

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim o dönemde banka borcum devam ediyordu ve hanımın araba kullanma sevdası depreşmemişti...  :P

Evet ben öncelikle otomatik arıyorum, işimiz görülsün diye böyle bir takasa sıcak bakabilirdim...  8:)

Sadece otomatik yeterli değil... Sunroof olacak, birde İlhan duymasın sis farı olacak...

:D

hepsi tamamda sis farı çok olmuş be abi :D çok lükse girer o, z segmentte var o dediğin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hepsi tamamda sis farı çok olmuş be abi :D çok lükse girer o, z segmentte var o dediğin...

İlhan ve benim olmazsa olmazım sis farıdır, sis farlı olsun da; elektrikli bisiklet olsun... İşte o zaman sunroof aramam...

:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar abi allah daha iyilerini verir inşallah sıkma sen canını :)

Sağol kardeşim, Allah razı olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kürsat bey düğün işlerine girişecek olmasam arabanızı almak için pazarlığa başlamıştık bile :) forumdan takıp ettiğim kadarıyla arabanızın üzerine titriyorsunuz yani sizden araç alınır :) bende 1 hafta önce aracımı sattım malesef bazen ev bazen başka işler yüzünden çok sevgiğimiz araçlarımızdan ayrılmak zorunda kalıyoruz...inşallah yine sizin gibi aracına iyi bakan insana gider...hayırlı satışlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kürşad senin adına üzülüyorum, daha aracını alalı 4 ay gibi kısa bir süre oldu.

Ama seviniyorum, ev gibi hayırlı bir işe vesile oluyor. Allah kimseyi kiralarda oturtmasın. Önemli olan ev sahibi olabilmek. Otomobil bir şekilde oluyor muhakkak. Allah daha iyilerine binmeyi nasip etsin inşallah.

Ve umarım hayırlı bir insana aracın gider. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kürsat bey düğün işlerine girişecek olmasam arabanızı almak için pazarlığa başlamıştık bile :) forumdan takıp ettiğim kadarıyla arabanızın üzerine titriyorsunuz yani sizden araç alınır :) bende 1 hafta önce aracımı sattım malesef bazen ev bazen başka işler yüzünden çok sevgiğimiz araçlarımızdan ayrılmak zorunda kalıyoruz...inşallah yine sizin gibi aracına iyi bakan insana gider...hayırlı satışlar

teşekkür ederim , inşallah öyle olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kürşad senin adına üzülüyorum, daha aracını alalı 4 ay gibi kısa bir süre oldu.

Ama seviniyorum, ev gibi hayırlı bir işe vesile oluyor. Allah kimseyi kiralarda oturtmasın. Önemli olan ev sahibi olabilmek. Otomobil bir şekilde oluyor muhakkak. Allah daha iyilerine binmeyi nasip etsin inşallah.

Ve umarım hayırlı bir insana aracın gider. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun. :)

Teşekkür ederim, hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Ev işini askıya aldığımdan; şimdilik satmaktan vazgeçtim. Moderatör arkadaşlarım konuyu kilitleyebilir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...