allora_38

Mazda 626 Arıyorum Arkadaşlar Full Orjinal Otomatik

323 den sonra birtanede 626 alıcağım eğer güzel temiz otomatik bi 626 bulursanız söleyin tşk ler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel, temiz ve orijinal ama otomatik değil, zaten otomatik olsa satmayı düşünmezdim... Hakkında hayırlısı...

;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel, temiz ve orijinal ama otomatik değil, zaten otomatik olsa satmayı düşünmezdim... Hakkında hayırlısı...

;)

mazdanın otomatiği bağımlılık yapıor 323 den sonra bide 626 alıp kapıya koycam yetmezse bide 926 alırım ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

royal classic işi ne oldu ?

:)

royal clasic hala gönlümde onu almam için öncelikle ona bi garaj ayarlamam lazım koskoca royal clasic i sokağamı koycaz hoca :) şimdilik 1 garajım var ondada efsane murat 124 duruyor yanına kapalı bi garaj yapayım o zaman royal clasic zamanı ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba ilanınız eski ama sorayım dedim buldunuzmu istediğinizi.91 bitane var semtimde düşünürseniz konuşurum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Büyük ihtimalle 4 ileridir 626 lar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.