emregc

2014 Mazda3 Test ve İzlenimler

Yeni Mazda3 kendini ilk defa 26 Haziran 2013 de gösterdiğinden bu yana yol  testleri de boy göstermeye başladı, işte bunlardan bazıları:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel :) merakla bekliyorum şahsen :)

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet bende merakla bekliyorum.bütün foto ve videoları izledim. Beyaz mı Kırmızı mı karar veremiyorum bide sedanda çift egzos olsaymış keşke daha güzel dururdu sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

süper bir araç olmuş bu yahuu..içi kıpır kıpır oluyor insanın seyrediince

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeniden kalbimi çaldı, tabii sedan olanı :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aldığım son duyum "kaynak ciddi" yeni kasalar mevcut kasalara göre 1-3 bin arasında farkla gelecek üst donanımda navigasyon olacak deri koltuk opsiyon olacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

On numara olmuş ama, alırsam yapılacak modifiler;

O ekran kapılar kilitlenince içeri girecek arkadaş.

Shinhari konseptteki gibi öndeki parlak çıtayı beyaz aydınlatıp wellcome home aydınlatması ile gündüz farları sisler ve çıta aydınlatması yavaşça yanacak, yavaşça sönecek. (Müsait boşluk varsa çıtaya yapılan aydınlatma olayının aynısı bagaj kapagına da yapılabilir)

Marspiyel ve ön/arka tampona ekler zaten standart, kasislerde sürtmüyorsa yeterince alçak değildir :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

On numara olmuş ama, alırsam yapılacak modifiler;

O ekran kapılar kilitlenince içeri girecek arkadaş.

Shinhari konseptteki gibi öndeki parlak çıtayı beyaz aydınlatıp wellcome home aydınlatması ile gündüz farları sisler ve çıta aydınlatması yavaşça yanacak, yavaşça sönecek. (Müsait boşluk varsa çıtaya yapılan aydınlatma olayının aynısı bagaj kapagına da yapılabilir)

Marspiyel ve ön/arka tampona ekler zaten standart, kasislerde sürtmüyorsa yeterince alçak değildir :D

hoş geldin aşkım :D bu sefer beraber yapacağız , kaçış yok :) Eskişehir - İzmir 4 saat . Hacı için yol sayılmaz ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hoş geldin aşkım :D bu sefer beraber yapacağız , kaçış yok :) Eskişehir - İzmir 4 saat . Hacı için yol sayılmaz ;)

Hoş bulduk abi, de iş miş bahane kaç aydır sen şu aşkı unutasın diye uzaklaştım forumdan ama hiç fayadası olmamış gördüğüm kadarıyla  :2funny:

http://www.youtube.com/watch?nomobile=1&v=VQCmHA8gCuA

Şaka bir yana buyur gel abi, başımızın üstünde yerin var. Hem içimdeki Angara'lıya söz geçiremez oldum artık, utanmasam faça şahin yapacam mazdayı :D gelde senin guzuda biraz gazım geçsin :D bu arada eskişehir hayırlı olsun :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoş bulduk abi, de iş miş bahane kaç aydır sen şu aşkı unutasın diye uzaklaştım forumdan ama hiç fayadası olmamış gördüğüm kadarıyla  :2funny:

http://www.youtube.com/watch?nomobile=1&v=VQCmHA8gCuA

Şaka bir yana buyur gel abi, başımızın üstünde yerin var. Hem içimdeki Angara'lıya söz geçiremez oldum artık, utanmasam faça şahin yapacam mazdayı :D gelde senin guzuda biraz gazım geçsin :D bu arada eskişehir hayırlı olsun :hi:

ayrılıklar sevgileri büyütürmüş :)

İcindeki ankaralıya hakim ol, Mazda el koyar arabaya bak :)

Gelecem inşallah kardeşim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eski ön konsol daha da geliştirilseydi,şu anki konsoldan daha güzel olurdu bence...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.