crazy

Cam Düğmesi

sıkıntısı vardı tamir ettim ama içime sinmedi fiyatıda görünce gayet makul yani ve bu arada  geçen bostancı sanayinde bizim düğmeden gördüm adam bu mistsıbish inin dedi yok dedim mazdanın adam dedi sattığım malı benden iyimi bileceksin dedi bende benim kullanığım düğmeyi benden iyimi bileceksin dedim aldı eline hadi takalım dedi adam bile şaşırdı aaa aynı dedi taktık çalışmadı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım çığır açıyoruz :D

ford ranger 2002 ve üstü cam düğmesi karşınızda fiyatıda şuanda kampanyada 50 tl nerenin üretimi bilemiyorum soket yapısı farklı ama bizim genel sorunumuz duğmelerin alt tırnaklarının kırılması ve tırnak altında swich'in içindeki bakırlı yapının zaman içinde deforme olup temazsızlık yapması 50tl ve biraz el becerisi ile bunları yeniye çevirebiliriz

işte resimler :D

sf7bu.jpg

sf7hc.jpg

sf7jn.jpg

sf7km.jpg

sf7lm.jpg

sf7mg.jpg

sf7nc.jpg

sf7pf.jpg

resimler kalite olarak kötü ama 3.2 ile ancak bu kadar oluyor :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Parası bir noktada önemli değil ama parçanın temin edilememesi sıkıntı oluşturuyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çıkmacilarda bile bi düğmeye 20-30tl isteniyor 50 tl ye 4 düğme alıyorsun geresi bonus

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal ile ford kıyaslamalı resimler

sfwkx.jpg

sfwm4.jpg

sfwmr.jpg

sfwnl.jpg

bu resimdede üst kısım fordun alt kısım orjinal gayet sağlıklı bi şekilde çalışıyor

sfwpj.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.