Lupara

1999 323 Ön Panjur Nikelajı Lazım

Yakınlarınızda bir çıkmacı filan varsa bana orjinal bir nikelaj arayalım. Gören duyan olursa buradan mesaj atabilirsiniz.

Yada modifiye amaçlı başka fikri olan varsa o da kabul.

$(KGrHqZHJE8FBzzO6nSUBQkVS,iWug~~60_35.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yollarda fırlayan taşlardan dolayı yer yer soyuldu. Ben de söktüm. Çok kötü görünüyordu.

Sökerken köşe klipsleri de kırdım. Şimdi ya kaplama yaptırmam gerek yada yenisini alamam gerek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni bir çözüm buldum. Aşınmış yerlere ince zımpara yaptım. Parlak siyah sprey boyayla boyadım. Şimdilik harika görünüyor. Araca taktıktan sonra fikir vermesi için fotoğraf eklerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen niye çıkma arıyorsun. 140+KDV yenisi... ;)

Bu fiyata sadece nikelaj mı yoksa plastik ızgarası da dahil mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu fiyata sadece nikelaj mı yoksa plastik ızgarası da dahil mi?

bu yaşta bir araç, hala sıfır ve orjinal parça... tabiki logo ve nikelaj kısım... ama diğer markalarda bu paraya sadece logo alabilirsiniz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu yaşta bir araç, hala sıfır ve orjinal parça... tabiki logo ve nikelaj kısım... ama diğer markalarda bu paraya sadece logo alabilirsiniz...

Gerçekten de 15 yaşındaki aracın kaporta aksamının serviste bulunabilmesi şaşırtıcı.

Boyama işini hallettim. Çok ta beğendim. Yarın takıp bir bakayım. Hoşuma gitmez yada bir durum olursa size dönerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğrafları çektim.

Önce logoyu söküp, nikelajlı parçanın atık yerlerini ince zımparayla zımparaladım. Sonra boyadım. İnşallah dayanıklı olur.

Araba çok kirli olduğu için genel duruşunu unutmazsam ileride eklerim.

v7r1bn.jpg

2j5m886.jpg

io3sky.jpg

jhrl3r.jpg

rpyn2.jpg

rpyn8.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Siyahın üstünde logo kendini daha çok belli etmiş bendemi yapsam napsam :D

Benim de ilk bu dikkatimi çekti. Çok beğendim şahsen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağ far çok bozuyor yalnız :D

Nasıl bozuyor anlamadım. Onu da mı boyayayım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aman sorun o olsun. Aslında ikisini de aynı anda alıp taktırdım. Ama fotoğraf açısı yüzünden öyle görünüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.