Jump to content

Mazda 626 Bagaj Amortisörü

suleyman_kocaman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar benim 1998 model 626 sedan araçim da bagajda amortisör yok ve kapanırken resmen düşüyor böyle mi olmalı yoksa benimkinde eksik bir parça mi var iki fotoğraf çektim ama şimdi yükleyemedim yardımcı olursanız sevinirim

Bir sorunda bagaj çok sert kapanıyor bagaj kilit parçasından sanırım bu parça yi bulabilir miyim? Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar resimlerde görünen bagaj kollarındaki deliklerde sizin araclarınızda boşmu sedan 1998 sonrası 626 olan arkadaşlar bi yardımcı olurlarsa sevinirim :)

manisada kendi arabamdan başka 626 inceleme fırsatım olmadı  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Az önce baktım aynı delikler benim aracın bagaj kollarında da var. Cep telefonu ile bir kaç fotoğraf çekebildim umarım yardımcı olur..

post-2840-141695295106_thumb.jpg

post-2840-14169529511_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Diğer fotoğraf..

teşekkürler yardımınız için peki sizin bagaj kapanırken kapanma şekli nasıl sert bir şekilde mi benim baya yumuşak hiç tutan bir şey yok sanki  >:(

amortisör yokmuş onu anlamış oldum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler arkadaşlar ilgilendiğiniz için galiba o capraz demirler özelliğini yitirmiş ama yerleri göremedim bi kaportacıya göstreceğim bakalım sonuçları yazarım buraya.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
suleyman_kocaman

arkadaşlar bagaja alıştım amortisör olmasada olur derken internette  şu parçaları buldum 1998 sedan bir araç görsem manisada adamı durdurup bakıcam bagajına varmı yokmu diye  :) sedan 1998 -2001 bagaj amortisörleri satılıyor nette

http://kolayurl.com/v4o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

gönderdiğiniz resimlere bakılırsa sizin aracınızın bagaj kapağında orjinalinde amortisör yok. resimde de görünen sağdan sola giden iki adet demir var bu demirler çapraz şekilde takılıp bagajın bagaj kapağının havada kalmasını ve çok sert birşekilde kapanmamasını sağlıyor. Uğraşıp takarım derseniz internette çeşitli araçlara sonradan amortisör takanlar var. benim eski aracımdada bu şekilde demirler vardı özelliğini yitirdiğinden dolayı kapak havada durmayıp kapanıyordu. bende bagaj kapağına yay takarak bu sorunu çözmüştüm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tekrar merhabalar bu sorunu çözemedim tellerin yenisi varmış lakin benim bagajımda yoğun şekilde macun varmış bu yüzden ağırlıktan kolay şekilde düşüyor  arkadan kazalı olduğunu biiyordumda zaten alırken şimdilik böyle kalacak kendim bir çift  amortisör alıp ölçüp biçip yapmaya çalışacağım yardımlar için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tekrar merhabalar bu sorunu çözemedim tellerin yenisi varmış lakin benim bagajımda yoğun şekilde macun varmış bu yüzden ağırlıktan kolay şekilde düşüyor  arkadan kazalı olduğunu biiyordumda zaten alırken şimdilik böyle kalacak kendim bir çift  amortisör alıp ölçüp biçip yapmaya çalışacağım yardımlar için teşekkürler

Bence denemeye değer, fakat maliyeti çöpe giderse üzülürüm... Kolay gelsin. Gelişmeleri bekliyoruz.

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...