cihan8992

Aracım Tahliyeden Devamlı Su Atıyor, Neden Olabilir?

aracım tahliyeden devamlı su atıyor neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracım tahliyeden devamlı su atıyor neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Hiç kimse fikir beyanında bulunmamış enteresan geldi bana... Problem ne durumda Cihan, teşhis veya tedavi yapıldı mı?

8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tahliye derken tam anlayamadım eğer radyatörün su kabından atıyosa vede sıcak ise malesef conta yakmış demektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam aynısı başıma geldi.Sorun radyatör kapağında.Ben kapağı değiştirdim sorun düzeldi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam aynısı başıma geldi.Sorun radyatör kapağında.Ben kapağı değiştirdim sorun düzeldi.

Bilgi için teşekkürler... Bir tecrübe daha dağarcığımıza eklendi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

umarım düzelir,  fakat sanmam, radyatör kapağı 0.9 ise zaten sorun olmaması gerek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

genleşme kapının ordan su atıyorsa su fazla olduğu için atar o kap tamamen dolmamalı max çizgisi kabın yarısında sanırım zaten. bende ilk aldığımda radyatör yerine ordan su ekliyordum dolduruyordum ertesi gün su kapı boş ne biçim araba benden çok su eksiltiyor dedim  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bunu düşünmemiştim hakkatende ya, olurki ful doldurmuşlar. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.