emregc

MX-5 Super 20 Testi

MX-5 in 20. yılını kutlamak üzere SEMA modifiye araç fuarı için hazırlanmış olan MX-5 Super 20 Carlos Lago  tarafından test ediliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mx-5 in tasarımını hiç beğenmiyorum , yeni konseptte umarım daha etkileyici bir araç yaparlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir, iki ve üçüncü nesil Mazda Mx-5

5drw.jpg

Buda tahmini, yeni Mx-5.

5wwg.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bütün modeller de birbirinin aynı olmasın , biraz fark olsun iyidir... Mesela Audi'nin hepsi birbirinin aynı göründüğünden üst sınıfını hiç tutmam aynı tasarım alt sınıf yollarda diye..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

umarım tahmininiz doğru çıkar.

CX-5'in ön tasarımı, Mazda 6 ile devam etti. Ardından Yeni Mazda 3'te kullanıldı. Aynı şekilde Mx-5 ile devam edebilir. Bu arada benim tahminim değil, yanıltmak istemem. İnternetten temin ettiğim bir fotoğraf. Ama ön tasarımı ile, bu modeli yakın görüyorum diyebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mx-5 in tasarımını hiç beğenmiyorum , yeni konseptte umarım daha etkileyici bir araç yaparlar.

Benim de bütün Mazda modelleri içinde en sevdiğim MX-5'tir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

MX-5 otomobil sürme keyfinin ağa babasıdır  :)  Bunu aracı test edenlerin yüz ifadelerinden anlayabiliyoruz  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mx-5 kesinlikle çok keyifli bir otomobil bence. Bu güne kadar bu araçla ilgili ne okuduysam. Ortak tek görüş çok keyifli bir otomobil oluşu. Mazda 3 kullanıcısıyım zaten. Yeni Mazda 6 ve CX-5'i kullandım. Mx-5 kullanmayı da çok istiyorum.

Kullanmalıyım, hatta kullanmam lazım. :) İçimde uhde kalır vallahi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni mx5 bu olursa rx8 fantazimden vazgecerim :D bu ne böyle yılaaaan :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuyu dağıtıyor gibi olucam ama bu guzunun gelecek halini gerçekten çok merak etmeye başladım ben  ;D

2012-Mazda-MX5-Shinari.jpg

2012+Mazda+MX-5+02.png

_ROADSTAR_FF%C2%A6%C3%B1_120926_water_v2_SO2.jpg

2014-Mazda-MX-5-Miata-placement-626x382.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mx-5 kesinlikle çok keyifli bir otomobil bence. Bu güne kadar bu araçla ilgili ne okuduysam. Ortak tek görüş çok keyifli bir otomobil oluşu. Mazda 3 kullanıcısıyım zaten. Yeni Mazda 6 ve CX-5'i kullandım. Mx-5 kullanmayı da çok istiyorum.

Kullanmalıyım, hatta kullanmam lazım. :) İçimde uhde kalır vallahi.

Ben 345 hp supercharged olanını kullandım rengide kırmızıydı plakasıda 34 ile başlıyordu :) Hi. tavsiye etmem zira ayrılık zamanı gelince insan hüzüne boğuluyor.Ama o supercharged in sesi hala kulaklarımda.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İçine sığamadığım için vazgeçtiğim bir araç. Umarım biraz daha cüsseli ya da koltuğu biraz daha aşağıya konumlandırırlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adamlar araçları 75 kg lık Japon piyadesi ortalama ağırlığına göre hesap etmişler, tabi biz binince hesaplamaları karışıyor aracın , sonra fabrika yakıt tüketim değerlerini tutturmaya uğraşıyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.