karsiyakaliozi

Motor Hacmi Bilgisi

Arkadaşlar merhaba ruhsatımda motor hacmi 1308 yazarken  internet vergi dairesi sorgulamamda 1598 yazılmış bu doğrumu 1308 olduğundan 1300-1600 aralığından vergi ödeniyor gerci sıkıntı olurmu ilerde bana .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her iki değer aynı vergi aralığına girdiği için sorun olacağını sanmıyorum... Ruhsatın kendisi ile başvurarak bu yanlışlığı düzelttirebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her iki değer aynı vergi aralığına girdiği için sorun olacağını sanmıyorum... Ruhsatın kendisi ile başvurarak bu yanlışlığı düzelttirebilirsin.

bende oyle düşündüm ruhsat doğru sonuçda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O durumun problem yaratacağını ben de düşünmüyorum ama ruhsatta 5 koltuk yazıyorsa muayene de sorun oluyor.

bende oyle düşündüm ruhsat doğru sonuçda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O durumun problem yaratacağını ben de düşünmüyorum ama ruhsatta 5 koltuk yazıyorsa muayene de sorun oluyor.

Abi özletiyorsun kendini ve değerli yorumlarını...

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eski ruhsatta yazıyordu onu halletik ruhsatı yenilerken  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 adet Grev-Istanbul uçak bileti!  Slovenya'nın Grev kentindeyim...

Peki abi grevi bırakman karşılığında ki talebin  nedir ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi o zaman bizde grevdesin sanmıştık abi  :) , madem ki grevdesin keyfini çıkarmanı dilerim Mustafa Abi ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla benim ruhsatımda 1298 cc yazıyor :) daha muayenede vs. de sorun yaşamadım açıkçası. Vergiyide buna göre ödüyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.