s.halilduru

Satılık Jant Lastik Takımı

Sahibinden de paylaştığım ilanı mı burada da paylaşıyorum arkadaşlar.

Aracımın jantlarını büyüteceğimden dolayı satılıktır. Fabrika çıkışı orjinal Mazda 3 jantıdır. Resimlerden de görüldüğü üzere temiz kullanışmıştır. Üzerinde çizik yoktur. Jant lastik beraber satılıktır.

Jantın ölçüleri  15"  114,3x5 dir. Üzerinde Brigdestone B250 model lastik vardır.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-jant-lastik-takimi-136560551/detay/

[smg id=8673]

[smg id=8674]

[smg id=8675]

[smg id=8676]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar Savaş'çım.

Sağolasın İlhan. Bakalım satılır ise bir şeyler düşüneceğiz yoksa böyle devam. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağolasın İlhan. Bakalım satılır ise bir şeyler düşüneceğiz yoksa böyle devam. :)

Tam unutuyorum şu Jant olayını. sizlerden birisi konu açıp. İçimde ki o aşkı uyandırıyor birden. Ne bileyim bir adaşım açtı öyle konu, sonra Erdoğan ve şimdi de sen. :) Hayırlısı olsun inşallah..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oldu bile hayırlısı ;)

Official açıklama için kameralarımızı Savaş abi ye döndürüyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oldu bile hayırlısı ;)

Official açıklama için kameralarımızı Savaş abi ye döndürüyoruz.

Anlaştık diyelim, cumartesi gelebileceğim dedi alacak olan arkadaş. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun ben niyetliydim fakat bütçem şu an uygun olmadığı için en az benim kadar sıkı bir mazda 626 tutkunu olan amcamın oğluna yönlendirdim teklifi inşallah anlaşırsınız umarım ikiniz için de hayırlı olur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun ben niyetliydim fakat bütçem şu an uygun olmadığı için en az benim kadar sıkı bir mazda 626 tutkunu olan amcamın oğluna yönlendirdim teklifi inşallah anlaşırsınız umarım ikiniz için de hayırlı olur...

O zaman teşekkür ederim Ekrem. Senin sayende satmış olacağız.  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Jant satılmıştır arkadaşlar. Alan arkadaşımız Sezer'e hayırlı olsun.

Konu amacına ulaştığından kilitlenmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.