mimar2125

İlk Kazamı Bugün Yaptım Maalesef

Bu konuda 30 ileti var

Bugün Önümdeki aracın aniden durmasıyla fren yapmama ve hızım az olmasına rağmen çarptım. önümdeki aracın tamponda sıkıntı var sadece kaportada bişey yok çok şükür 300 tl ye mal oldu bana sigortaya yaptırmadım geçen sefer benzer birşey oldu sigorta bedelim 300 tl yerine 630 tl çıktı ve her sene böyle yüksek devam edecek. benim araçta da tamponda deformasyonlar oldu plaka kırıldı ve çekme kapağı gitti. yarın servise götürüp tamponu söküp tekrar yerine takacaklar. Izgara kısmında kırıklar oldu. İnş bir daha olmaz bu ilk ve son kaza olur Allah kimseye kaza bela vermesin inş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağolun arkadaşlar teşekkür ederim Bakalım yarın serviste ne diyesdcekler inş önemli bişey yoktur daha alalı 2 hafta oldu yaw :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun

HTC Butterfly cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun öndeki araca çok yaklaşmamak lazım.

bazen hiç belli olmuyor kazanın nasıl olacağı sen ne kadar dikkat edersen et olacağı varsa yapacak bir şey yok Cana gelmesinde diğer herşeye bir çare var.

mesela Allah göstermesin şöyle bir kaza olmuş şöförün pek bir şansıda olmamış belli

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151704831207851.1073741845.115966527850&type=1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun. Allah hepimizi beterinden korusun. :nazar: Takip mesafesi çok önemli. Ama biz ne kadar takip mesafesine dikkat etsekte. Bir başka sürücü gelip, takip mesafesine aracını sokuyor. Birde üzerine freni köklüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese çok teşekkür ederim Allah kimseye kaza bela vermesin. o gün atlatttığım ikinci kazaydı ilki giderken adam direk aracı önüme kırdı zor kurtardım. genelde takip mesafesine dikkat ederim kaza anında da mesafe vardı epey aniden fren yapınca duramadım.

aracın alt kısmındaki panjur ve çeki kapağı lazım tedarik edebileceğim bir site var mı acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Büyük geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...

Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.