ASencer

Mazda2 2008'de Yılın Otomobili mi Seçildi?

herkese slm.

sitede dolaşırken evo nun sitesine girdim.

yakın zamanda almayı istediğim mazda 2 yi incelemeye başladım.

mazda 2 için şu cümle yazılmıştı "Mazda2'nin üstün ve çok yönlü kalitesi uluslararası, tartışılmaz bir onayın haklı gururunu taşıyor. 2008'de Dünyada Yılın Otomobili seçilen Mazda2, bu hafif otomobilin küresel düzeyde bir ağırlığı olduğunu gösteriyor."

sonra nette dolaştım.. http://www.caroftheyear.org/ adlı sitede ve birkaç sitede daha gördüm ki 2008 yılının otomobili farklı..

hangisi doğru bilgi?

herkese saygılar. hoşçakalın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu konuya şöyle bir açıklama getirebilirim. Amerika'da, İngiltere'de, Almanya'da farklı kuruluşlar ve dergiler var. WhatCar, Autoguide vb. Bunlardan birisinde, o yıl derecesi varsa, onu yayınlamışlardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Car of the year haberi doğru görünüyor ancak 1. Fiat 500 2. Mazda 2 olmuş 2008 de...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yanıtlar için teşekkürler arkadaşlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne güzel herkes yılın arabası diye biliyordu . Ortaya çıkardın tebrikler, için rahat etti mi!! :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne güzel herkes yılın arabası diye biliyordu . Ortaya çıkardın tebrikler, için rahat etti mi!! :clap:

yok yahu ıcım rahat eder mı? bak artık bende bir mazda 2 sahibiyim.. sadece sordum..

ama sagolsun okko içimizi rahatlattı..

okko sanırım okan?

onunla da cok konusmustuk.

mazda 2 yı secmemde onun da etkisi oldu.

valla kime teşekkür edeceğimi şaşırdım..

ilhan abime.. mazda ozana.. mazda mugla bayisi okana..

arabadan son derece memnunum :)

o 2008 de 1. olmus.. bende 2013 te :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.