Jump to content

Wind Powered Illuminated Sharkfin Antenna

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bakın araçlarımızda değişiklik yapmak istiyorsak topluca çok güzel bir değişiklik yapabiliriz.Ben bayıldım doğrusu,emniyet kemerlerini kırmızı rengi ile değiştirebiliriz.Mesela düşünsenize benim araç mavi kırmızı emniyet kemerleri ile manyak bir duruş yakalayabiliriz.Sadece kırmızı ile sınırlı değil mavi ve sarısıda var.Aklınıza güvenlik ile ilgili soru işareti gelmesin hepsini araştırdım bu kemerleri yapan tek firma zaten orijinali ile aynı mukavemete sahip 3 ton a kadar no problem.Size bir kaç örnek vereyim.

sjrd.jpg

sz3c.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ebayda topsage diye bir satıcı var.güzel ürünler mevcut bakabilirsiniz.ben iki parça ürün aldım güvenilir bir satıcı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Emniyet kemerlerinin uyum sağlayabilmesi için. Aynı renk tonunda koltuk, kapı döşemelerinde de aynı kombinasyon. Renkli dikişlerin kullanılması lazım ki, uyum sağlasın.

Tek başına renkli emniyet kemeri bence çok sırıtır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Emniyet kemerlerinin uyum sağlayabilmesi için. Aynı renk tonunda koltuk, kapı döşemelerinde de aynı kombinasyon. Renkli dikişlerin kullanılması lazım ki, uyum sağlasın.

Tek başına renkli emniyet kemeri bence çok sırıtır.

Renk belirleyip tüm araç içinde aynı renge çalışmak lazım. ( tabi abartmadan :D )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Renk belirleyip tüm araç içinde aynı renge çalışmak lazım. ( tabi abartmadan :D )

Dikişler çok fazla önemli değil bence zaten uzaktan dikiş falan gözükmez.Bu arada adamdan aldığım örnekler..

sojo.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dikişler çok fazla önemli değil bence zaten uzaktan dikiş falan gözükmez.Bu arada adamdan aldığım örnekler..

sojo.jpg

Abi senin guzuya Mavi gider. Mavi ledli kapı eşikleri ve mavi karşılama aydınlatmasıda şart :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi senin guzuya Mavi gider. Mavi ledli kapı eşikleri ve mavi karşılama aydınlatmasıda şart :D

Abi senin arabaya acil jant lazım bodrumda gördüm 2 hafta önce o jantları en azından boyatmalısın bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...