cerman

Digital Vites Kolu.

Bu konuda 21 ileti var

Ben Türkçeden başkasını anlamıyorum ama bu sitede çok gavurcayla karşılaşıyorum  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sag tarafta elemanın vites degiştirişini gösteriyor ki hayatımda vites kolumu öle tutmadım simdiye kadar :D_üstüne cuk  oturmus bi avuc sayesinde ben ne o yazıları görebilirim ne bişey zaten vitese bakarakta değiştirmediğimize göre sadece görsellik ve sıradısı bi atraksiyon, baska bi özelliği gözüme carpmadı :)_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

rakamlar gözüksün diye nasıl kasmıs yaf :D_

weltneuheit4.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

rakamlar gözüksün diye nasıl kasmıs yaf :D_

weltneuheit4.jpg

Böyle tutuş şekilleri için bir şey derler ama aklıma gelmedi şimdi :P, aklına gelen olursa da sakın yazmasın buraya, zaten sabıkalıyım başımı derde sokmayın.... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Böyle tutuş şekilleri için bir şey derler ama aklıma gelmedi şimdi :P, aklına gelen olursa da sakın yazmasın buraya, zaten sabıkalıyım başımı derde sokmayın.... :)

benimde aklıma gelmedi ama anladım seni :D;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

..tam bişeler karaliyim dedim gene sildim yapamadım kabul ediyorum yüz karanızım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Manuelde hangi viteste olduğunu bilmiyorsan at o ehliyeti, arabayı da bana ver :D Güzel ama gereksiz bir girişim diyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Manueller düşünsün, biz zaten görüyoruz vitesi gösterge panelinde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar anladığım kadarıyla bu alet sadece vites numarasını göstermiyor başka fonksiyonlerı da var motor gazı falan gibi  :(

biran abi bizi aydınlatacaktır.. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen önce motor gazının ne olduğu konusunda bizi bi aydınlatsan diyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bi ara açıklarım şimdi günler sonra sitenin tonlarca konusunu gözden geçirmem gerenk.. :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.