özkan

Mazda 3 Kırmızı Arma

Bagaj armasının içini kırmızı yaptım arkadaşlar sizce nasıl olmuş önüde yapıcam inş yakın zamanda  :tey:

post-9487-141695295456_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fren kaliperlerini de kırmızıya boyadım diye yazmıştın sanırım, bu tür ufak tefek nüans farklılıkları göze hoş geliyor...  :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu tarz renkli logo uygulamaları da var. Bizim forumdan uygulayan bir arkadaşımızda var. Beyaz sedan aracına, siyah bu logoyu uygulamıştı. Güle güle kullanın. :nazar:

post-6837-141695295464_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet abi kaliperide kendim boyadım armayıda kendim kırmızı folyo çektim gerçi elimi fena kestim ama acemilik işte ben armayı sökmek için bagaj içinde döşemwenin altında vida olur diye düşündüm bu yuzden bagaj içinde ki döşemeyi söktüm o ara eli kestik..

Yapacak arkadaşlar armayı sökmeden de yapabilir ama bu pek hoş olmuyor dışardan cok belli oluyor.En güzeli armayı söküp altına reklamcılarda satılan kırmızı parlak folyo cekip tekrar yapıstırmak bu daha orijinal görünüyor.Armayı sökmek ise basit kredi kartını altına sokarak yavas  yavas kaldırarak sökebilirsiniz tekrar yapıstırmak için de silikon yeterli  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu tarz renkli logo uygulamaları da var. Bizim forumdan uygulayan bir arkadaşımızda var. Beyaz sedan aracına, siyah bu logoyu uygulamıştı. Güle güle kullanın. :nazar:

teşekkürler evet ebuy da görmüştüm bu tarz armaları  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi Bunlardan arıyorum nerde bula biliriz ki bilgin varsa paylasırsan çooook ama çoook sevinirimm :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet abi kaliperide kendim boyadım armayıda kendim kırmızı folyo çektim gerçi elimi fena kestim ama acemilik işte ben armayı sökmek için bagaj içinde döşemwenin altında vida olur diye düşündüm bu yuzden bagaj içinde ki döşemeyi söktüm o ara eli kestik..

Yapacak arkadaşlar armayı sökmeden de yapabilir ama bu pek hoş olmuyor dışardan cok belli oluyor.En güzeli armayı söküp altına reklamcılarda satılan kırmızı parlak folyo cekip tekrar yapıstırmak bu daha orijinal görünüyor.Armayı sökmek ise basit kredi kartını altına sokarak yavas  yavas kaldırarak sökebilirsiniz tekrar yapıstırmak için de silikon yeterli  :)

Arkadaşım fren kaliperesinin yakın resmilerinide yayınlarmısın. Birde boyama işini nasıl ve ne tür boya ile yaptığını anlat. Senden kopya çekecemde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elimde en yakın resim bu var  jantı söküp yağlı boya ve fırçayla boyadım :)

image

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler evet ebuy da görmüştüm bu tarz armaları  ;)

Ebay'da renk renk bulabilirsin. Aşağıda ki bağlantıdan göz atabilirsin. :)

http://kolayurl.com/v5h

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.