Jump to content

626 Coupe-Capella C2 Hakkında Bildikleriniz

sahnnn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar  sitenize yeni katıldım ve mazda 626 coupe aracı almak istiyorum tr de bir iki tane var sanırsam  modeli belki hiç görmemiş olanlarınız vardır

Mazda_MX-6.jpg

arac hakkında bildigim 2.2 soch 12v motor oldugu ve 626 ailesinden oldugu  japonya amerika ve avusturalyada satısı yapıldıgı 

alıcagım araç  zaten gümrük girişli  tavsiyelerinize ihtiyacım var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla çerez parasımı bilemiyorum 12500 lira

Double çerez diye tabir edileninden olmuş bu fiyat...  :D Şahsi düşüncem 6-7 bin arasındadır şeklindeydi...

Bu araca çok fazla ilgim yoksa o fiyata çerez almazdım, o fiyatlara bir üst kasa coupe 626 rahatlıkla bulunur, keyifle de binilir...

Tercih senin tabisi de. Bana hayırlı olsun demek düşer.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir araç Türkiye de 3-4 tane var.Bir tanesini görme imkanım oldu.vatan caddesinde de 2-3 defa karşılaştık.Özel bir araç.Ama değermi bilmem

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Double çerez diye tabir edileninden olmuş bu fiyat...  :D Şahsi düşüncem 6-7 bin arasındadır şeklindeydi...

Bu araca çok fazla ilgim yoksa o fiyata çerez almazdım, o fiyatlara bir üst kasa coupe 626 rahatlıkla bulunur, keyifle de binilir...

Tercih senin tabisi de. Bana hayırlı olsun demek düşer.

üst kasa coupe derken abi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla bende fiyatı çok yüksek buldum yoksa araba biblo gibi söylenecek söz yok kafam çok karıştı bu yüzden... :kafa:

Birde bu aracı aldığınn vakit alt takımları bilmemde,motoru nun parçalarını bulman zor.Ya e-bay v.b. yada yetkili servis.

Bu tip araçları almak kolay ama yürütmek zor.

benim tavsiyem royal classic alıp daha az emek harcayarak daha güzel bir araç sahibi olabilirsin. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...