Jump to content

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir

casedede
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bi boğukluk var bu arabada ama ne çözemedim...

Bi de leylek spec... Yay ya da coilover ister artık 18 den sonra...

Güzel günlerde kullan...

teşekkür ederim yay araştırıyorum ama uygun yay hangisi fikir sahibi olan denemiş olan varsa yardımcı olursa sevinirim çok basık olmasın ben arabaya 5-6 kişi falan da bindiğim oluyor okulda bir yere giderken ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

can kardeş sadece eksoz ucumu takıldı yoksa eksoz mu ve yay konusunda bende arayıştayım denk gelirsen haber verirmisin 2 kişi alacagız dıyelim belki ındıırım olur bu arada honuu adlı arkadaşta sanırım duşunuyor yay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araba güzel olmuş güle güle kullan kardeşim.

Ben yaydan şimdilik uzak duruyorum, araç şu haliyle 3 kişiden fazla bindiğinde hızlı giderken zıplayınca arka tekerlerden sürtme sesi geliyor. Yani yay olayına girersem iş uzayacak onun için uygun bir zaman bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

can kardeş sadece egzoz ucumu takıldı yoksa egzoz mu ve yay konusunda bende arayıştayım denk gelirsen haber verirmisin 2 kişi alacagız dıyelim belki ındıırım olur bu arada honuu adlı arkadaşta sanırım duşunuyor yay

son susturucuyu çıkartırdım yerine tüp bağlattım güzel ses veriyor rahatsız etmiyor:) bide krom uç taktırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yayi servisten temin edebilirsiniz. Eibach olarak geliyor ve fiyatida uygun. Hem de orjinal parca.

malzemeler ucuz aslında da işin içine işçilik girince sapıtıyor ortalıkfiyatını biliyorsan paylaşırsan sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...