noble26

Mazda Lantis Abs Sistemi Elektrik Bağlantı Şeması

öncelikle herkese selam bir tutku mazda dediler aldık ama talihsiz bir olay gecirdim benzim hortumunun yırtılmasından dolayı aracım motor kısmından alev aldı motorda bulunan bütün plastik aksam yandı 8500tl masraf cıkardılar ben ise mazdadan hiç anlamayan kişi olarak parcaları ostim yıldız sanayiden 2800 tlye alıp aracı topladım resimler mevcut yükleyeceğim yanlız bir sorunum var abs sisteminde 2 adet kablo bosta kaldı ve abs lambası yanıyor bir absli  aracın detaylı resimleri veya seması lazım yardımcı olurmusun yanık halini ve son halini koydum abs kablolarının resimlerinide atacagım acaba beyindemi sorun var

post-9510-141695295666_thumb.jpg

post-9510-14169529567_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Büyük geçmiş olsun, bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun ve kendinize bir zarar gelmediği iiçin şükretmelisiniz.

Uygun fiyata toplamışsınız. Bende benzin pompasını göstermem lazım.

Hayırlı yol tutuşları. Abs konusunu servis ya da ustanıza göstermelisiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abs beynini elektronikçiye baktırdım hiç bir sorun yok tek sorun baglantı ama kimse yardımcı olamadı yinede teşekkür ediyorum herkese

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.