A-Lee

Mazda Direksiyon Simidi + Airbag

İlanda parantez içinde airbag dahil denilmiş. Hemen altında büyük harflerle airbag fiyata dahil değildir denmiş !! Hangisi geçerli. Bir ikinci soru bu direksiyon simidi ve airbag.1995-2003 arası tüm Mazda modelleri için uygundur denmiş. Bu konuda bir fazlalık, yada eksiklik yok dimi ? Teşekkürler. Hayırlı satışlar diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam ayri ayri satilmiyor yani ikisi birlikte hem direksiyon simidi hem airbag ikisinin fiyati 600 tl yani ikisini birlikte almis olacak alan kisi. 2002 yazacaktim yanliz yazmisim 1996-2002 üretimi airbag olan mazda 323,626 tüm modellere uyumludur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam ayri ayri satilmiyor yani ikisi birlikte hem direksiyon simidi hem airbag ikisinin fiyati 600 tl yani ikisini birlikte almis olacak alan kisi. 2002 yazacaktim yanliz yazmisim 1996-2002 üretimi airbag olan mazda 323,626 tüm modellere uyumludur.

Bu durumun ben farkındayım. Sizin farkına varmanız için belirttim !!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki ben yazdigimin farkinda degilmisim özür dilerim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.