Jump to content

Audi Q5 Hakkinda

Onur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar bi Q5 durumu var;

objektif olarak degerlendirebilecek olan var mi?

motor, sanjuman, dayaniklilik vs alinir mi? mutsuzluk nedeni olacak bir durum olur mu?

var mi fikri olan?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 litre dizel s-tronic sanzimanli 177 hp olanin yakisi ve gidisi gayet tatminkar. Ic hacmi gayet guzel genis ve ferah egerki cam tavan alinirsa cok iyi. Ses sistemi basarili bi cx5 bose degil ama tatminkar. Olabilicek en buyuk sikinti sanzimanin mekatroniginin bozulmasi onun da fiyatlari dogusta 7 8 milyar civari. Onun disinda gayet guzel bir arac tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Audi Q5 sorun olacağını zannetmem beğendiğim araçlardandır kendisi motor çok güçlü ama fiyatını haketmiyor kesinlikle uygunsa düşünülebilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şirketteki 2.0 tdi n  20 bin kmsini  ben yaptım, Mazda CX-5 lere göre çok ağır direksiyonlu, geniş ve oldukça ağır araç virajlarda yana yatmadan kayıyor bu nedenle , bir anda kendini dışarda buluyorsun, son sürat güzel ancak yaz lastikleriyle gezinip duruyorduk otobanda kış lastiklerini bu sene çıkaramadık bu sene  :) pirelli scorpionlar yazında götürdü bizi önemli olan emniyet dedik...

İç mekan kalitesi , ses sistemi vs çok güzel, blue tec kötü bi kere bitirdik blu sıvısını sonra araba kaldı çalışmadı..Çektiler otoparkdan...

Ben bununla otobanda hemen hızlanıp 180km  civarı rahat hızlı seyir yapıyorum ama pek keyif vermiyor genelde araç viraj riskinden dolayı .. Lastik havalarını doğru basmıyor servisler çok sıkıntı oluyor bu araçda virajlarda kayma artıyor , motor güçlü olduğundan hızlı giriliyor virajlara , fazla ağırlık nedeniyle hemen virajın dışında buluyoruz kendimizi...Bu arada ben şanzımanı hep Spor modda kullanıyorum D modunda can sıkıcı oluyor... Araç 40 binde Blue sıvısı  haricinde servise gitmedi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benzin deposunun yanından dolduruluyor ,emisyonu azaltan bir sıvıymış, benzincilerde de bulunuyormuş hatta ancak ben bişey olmaz diye doldurmadım hiç , Araç "no restart in ... km" diye uyarıp durdu günlerce :) sonra sıvı bitince kaldık bigün otoparkda , iyi ki dağda bir yerde kalmadık :)

Blue sıvılı araç tavsiye etmem kimseye o nedenle...

post-5674-141695295772_thumb.jpg

post-5674-141695295775_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...