abo3621

Far ve Yağmur Sensörü

Bu konuda 26 ileti var

Bizim mazda3 lerde var mı bu sensörler? Kullanım kulavuzunda yazıyor yani var olması gerekiyor gibi ama nasıl kullanılacağını bulamadım gitti :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kitap genel bütün ülkelerde satılanı kapsıyor.Avrupada ve amerika vs.satılanlarda var veya 2,0 veya 2,3 olanlarda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

opsiyonel bile getirmrmişler yahu. >:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim mazda3 lerde var mı bu sensörler? Kullanım kulavuzunda yazıyor yani var olması gerekiyor gibi ama nasıl kullanılacağını bulamadım gitti :)

benim guzunun dikizaynasının  üzerinde bi sensör gözü var ama neye yarar bilmiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Göz derken, eğer aracın içinden arkaya doğru bakıyosa otomatik kararan dikiz aynası, ön cama bitişikse yağmur sensörü hazırlığı olsa gerek...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Göz derken, eğer aracın içinden arkaya doğru bakıyosa otomatik kararan dikiz aynası, ön cama bitişikse yağmur sensörü hazırlığı olsa gerek...

ön cama dogru

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yağmur sensörüdür o zaman heralde... Yani hazırlığı...

gecen gösterge kontrolu yapıodum soner öretmişti test modu var orada da cruise yazısı yanıyor sizinkilerde de varmı acep??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimkinde yok sanırım, hiç hatırlamıyorum ööle bişeyi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimkinde yok sanırım, hiç hatırlamıyorum ööle bişeyi...

kilometre sıfırlama tusunu basılı tutup kontagı acıosun marsa basmadan biraz bekleyince test yazıyor km nin yazdıgı yerde sırasıyla sıfırlama tusuna her basısında hız devir benzin hararet göstergeleri paneldeki tüm ısıklar vs yanıp kontrol edilio o sırada göstergenin sagında cruise yazısıda cıkıo sizde yokta benimkinde varsa acep ön hazırlık mevcutmu ??? gereksiz bi merak ama işte :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Test olayını biliyorum ama Cruise çıkmıyodu sanırım...

hmmmm daha bi meraklandım şindiii :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim guzulara habire hazırlık yapmışlar.. :P Ses var görüntü yok hesabı. >:(  :-*

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fıkradaki gibi, hanım suyu ısıt-olmazsa çay demleriz....

tabi normali o  olursa olur olmazsa cay demleriz :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yenilerde var bildiğim kadarıyla abi o cruise control yazısı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yenilerde var bildiğim kadarıyla abi o cruise control yazısı :)

yani takılabiliyormu gaz pedalı elektronikmi????

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi tam emin deilim babama sormam gerek.Sorayım dönerim sana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.