Jump to content

Far ve Yağmur Sensörü

abo3621
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

Bizim mazda3 lerde var mı bu sensörler? Kullanım kulavuzunda yazıyor yani var olması gerekiyor gibi ama nasıl kullanılacağını bulamadım gitti :)

benim guzunun dikizaynasının  üzerinde bi sensör gözü var ama neye yarar bilmiyorum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Göz derken, eğer aracın içinden arkaya doğru bakıyosa otomatik kararan dikiz aynası, ön cama bitişikse yağmur sensörü hazırlığı olsa gerek...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Göz derken, eğer aracın içinden arkaya doğru bakıyosa otomatik kararan dikiz aynası, ön cama bitişikse yağmur sensörü hazırlığı olsa gerek...

ön cama dogru
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Yağmur sensörüdür o zaman heralde... Yani hazırlığı...

gecen gösterge kontrolu yapıodum soner öretmişti test modu var orada da cruise yazısı yanıyor sizinkilerde de varmı acep??
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Benimkinde yok sanırım, hiç hatırlamıyorum ööle bişeyi...

kilometre sıfırlama tusunu basılı tutup kontagı acıosun marsa basmadan biraz bekleyince test yazıyor km nin yazdıgı yerde sırasıyla sıfırlama tusuna her basısında hız devir benzin hararet göstergeleri paneldeki tüm ısıklar vs yanıp kontrol edilio o sırada göstergenin sagında cruise yazısıda cıkıo sizde yokta benimkinde varsa acep ön hazırlık mevcutmu ??? gereksiz bi merak ama işte :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...