Jump to content

Mazda 626 1998 Multimedia

suleyman_kocaman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar arkadaşlar  bu ürün bizim araçlara uyumlumudur acaba teyp ve üstündeki kısım sökülse ,bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.iyi forumlar

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/alpine-cde-w235bt-gelismis-bluetooth-2-din-alici-73716260

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhabalar arkadaşlar  bu ürün bizim araçlara uyumlumudur acaba teyp ve üstündeki kısım sökülse ,bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.iyi forumlar

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/alpine-cde-w235bt-gelismis-bluetooth-2-din-alici-73716260

evet aracınıza uyar ama bunu alana kadar double-din dokunmatik ekranlı multimedia oynatıcı alabilirsiniz. daha mantıklı olur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

suleyman_kocaman

doğru söylüyorsunuz ama ben bu ürünü sırf ortasında ki tuş :D  ve diğer tuş çoğunluğu araca yakışacak gibi duracağı için beğendim  :D malum bizim yaş arabalarda tuş çok az  :) yanıt için teşekkürler uyabileceğini duyunca sevindim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

suleyman_kocaman

peki arkadaşlar çerçeve kısmı nasıl uyum sağlar yada tam oturan bir marka model söyleyebilirmisiniz ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

peki arkadaşlar çerçeve kısmı nasıl uyum sağlar yada tam oturan bir marka model söyleyebilirmisiniz ?

çok büyük ihtimalle yuvanın etrafı düz çerçeve olduğu için alacağınız double-din cuk deyip oturacaktır yuvaya. bütün double din yuvaların ölçüsü aynı olsada bazı araçlar estetik olması açısından yuvanın etrafına asitmetrik vs tarzda şekil verebiliyor. bundan dolayıda çerçeve gerekebiliyor. ancak sizin aracınızın yuvada bu tarz atraksiyonlar olmadığı için çerçeveye ihtiyacınız olacağını sanmıyorum...

bütün double-din teypler yuvaya tam oturur. marka model tercihi bütçeye göre değişir. ben olsam asla dandirik markalara yönelmem. eski araçlarımda pionner ve kenwood'un indash'lerini, jvc'nin ise double-din teybini kullandım. hiç bir sıkıntı yaşamadım. ama AVT, navitech, next ve ne idüğü belirsiz marka kullanan arkadaşlarım ise sürekli sıkıntı yaşadı. özellikle mekanik aksamda çok sıkıntı çıkarır bu tarz uzak doğu üretim markalar. size tavsiyem JVC double-din almanız. hem fiyatı uygun hem de kaliteli...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...