emre041

Mazda3(2004 - 2009) Ampül Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba,

Aracımın kısa ampüllerinden biri kesmiş değiştirmek istiyorum ancak biraz daha kaliteli beyaz ışık veren ampül almak isterim. Yalnız bu konuda hiçbir fikrim yok. Trafikte karşı tarafı rahatsız eder mi? Ampül yüzünden ceza keser mi? vs vs.

Bunları da göz önünde bulundurarak hangi marka model ve tip (H7 kullanılıyor sanırım bizim araçta) önerirsiniz.

Öneri ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim.Bu arada Gebzedeyim önerebileceğiniz bir yer varsa onu da bildirmenizi rica ederim.

İyi günler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim, Mehmet bey

Peki bu ampülleri nereden temin edebilir Gebze de ne praktiker ne de bauhous var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim, Mehmet bey

Peki bu ampülleri nereden temin edebilir Gebze de ne praktiker ne de bauhous var.

Pratik çözüm İnternetten..Mesala buradan..

http://kolayurl.com/v5b

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkurler İlhan bey,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Osram'a mail attım

gelen yanıt aşağıdadır.Bilginize;

Emre Bey selamlar,

Ürünümüzün ömrü H7 Night Braker Plus için 250 saat civarındadır. Bu tip ürünler, standart seri lambalara gore daha performanslı oldukları için dogal olarak omurleride kısalıyor.

Elektrik aksamının ve sarsıntı ihtimalinin cok oldugu bir yerde kullanıldıkları için sadece bizim markamızda degil  diger hic bir markada otomotiv ürünlerinde garanti bulunmamaktadır. Dunyada sadece biz Ultra Life Seirisi urunlerimizde garanti veriyoruz ama o seri urunlerin de uzun omurlu olmak dısında artı bir ozelligi yok maalesef.

NBR yani Night Braker bizim ilk jenerasyon performans urunumuz. NBP(Night Braker Plus) NBR yerine gelen biraz daha omur konusunda gelistirilmis urundur. Fiyatıda biraz daha pahalıdır. Aralarındaki fark ise NBP’nin omru NBR ye gore 50% daha fazladır.

Asagıdaki linkten ürünlerimizi inceleyebilirsiniz:

http://www.osram.com/osram_com/products/lamps/automotive-lamps/automotive-cars/halogen-headlight-lamps-for-cars/index.jsp

Bilginize

Saygılarımla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Osram'a mail attım

gelen yanıt aşağıdadır.Bilginize;

Emre Bey selamlar,

Ürünümüzün ömrü H7 Night Braker Plus için 250 saat civarındadır. Bu tip ürünler, standart seri lambalara gore daha performanslı oldukları için dogal olarak omurleride kısalıyor.

Elektrik aksamının ve sarsıntı ihtimalinin cok oldugu bir yerde kullanıldıkları için sadece bizim markamızda degil  diger hic bir markada otomotiv ürünlerinde garanti bulunmamaktadır. Dunyada sadece biz Ultra Life Seirisi urunlerimizde garanti veriyoruz ama o seri urunlerin de uzun omurlu olmak dısında artı bir ozelligi yok maalesef.

NBR yani Night Braker bizim ilk jenerasyon performans urunumuz. NBP(Night Braker Plus) NBR yerine gelen biraz daha omur konusunda gelistirilmis urundur. Fiyatıda biraz daha pahalıdır. Aralarındaki fark ise NBP’nin omru NBR ye gore 50% daha fazladır.

Asagıdaki linkten ürünlerimizi inceleyebilirsiniz:

http://www.osram.com/osram_com/products/lamps/automotive-lamps/automotive-cars/halogen-headlight-lamps-for-cars/index.jsp

Bilginize

Saygılarımla

Emre bey ne yaptınız ampul konusunu olumlu yada olumsuz sonuç...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O ne yaa 250 saat omur mu olurmus. 10 gunluk nefesi var yani ampulun. 4300k Xenon candir 8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben gece gunduz farlar acik geziyorum. 20 gunde bir ampul mu degiscem :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.