Guest uyumsuzelement

Angel ve Akü

bugun nasıl olduysa angelları açık unutmusum  yaklaşık 6 saat sonra guzumun yanına gelince farkettim eyvah dedim şimdi otomatik araba vurdurulmazda oturdum besmeleyle koltuga tek marşta zorlanmadan çalıştı demekki korktugumuz kadar güç cekmiyor angellar :D:nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşin sırrı besmelede :)

bende öyle düşünüyorum Burak ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşin sırrı besmelede :)

bencedee :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bülent abi senin angeller içinde LED ampül olanlardan mı yoksa yeni moda Floresan şeklinde olanlarmı bence LED ler daha sağlıklı gibi görünüyor  :(

Akü kısmına gelince LED de Flouresan da Ampül gibi ısınaraktan ışık yayan sistemler olmadığı için çok enerji harcamazlar.. O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bülent abi senin angeller içinde LED ampül olanlardan mı yoksa yeni moda Floresan şeklinde olanlarmı bence LED ler daha sağlıklı gibi görünüyor  :(

Akü kısmına gelince LED de Flouresan da Ampül gibi ısınaraktan ışık yayan sistemler olmadığı için çok enerji harcamazlar.. O0

Boydan boya tüp gibi bişe var içinde saglıklı derken??? ömür acısından diosan 15000saat ömür vermişler ledlere görede daha parlak duruyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağlıklı diye şunun için dedim.. Hain floresan bu cam tüp içerisinde gaz olan bir sistem.. Bundan dolayı nazik olabilir.. Ledli Angellerde ise LED ampüllerin bozulma olasılığı daha azdır gibime geliyor.. Parlaklık konusuna gelince ledler floresanın eline su dökemez  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağlıklı diye şunun için dedim.. Hain floresan bu cam tüp içerisinde gaz olan bir sistem.. Bundan dolayı nazik olabilir.. Ledli Angellerde ise LED ampüllerin bozulma olasılığı daha azdır gibime geliyor.. Parlaklık konusuna gelince ledler floresanın eline su dökemez  :clap:

zaten zenon angel die gecio demekki gaz var dediğin gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.