özkan

Direksiyonu Düzeltince Sinyal Kolunun Atmama Sorunu ve Çözümü

Bilgilendirme için teşekkürler, maharetine hayran kaldım, şahsen ben bu işi beceremem...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler abi yanliz toplayamicam diye gercekten cok korktum ama sorunu çözunce keyfime diyecek yoktu  :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuyu yeniden canlandıracağım ama bende de benzer sorun var ben sinyali sağa verince geri toplamıyor.Aslında bu konuyu görmemiştim ama kendim söktüm tekrar topladım bu konularda yeteneğim var ama sizdeki gibi kırık bir parça yok yada fark edemedim.Bu konuyu görünce tekrar sökmeyi düşünüyorum.

simabao bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
25.07.2015 17:35:59, magrur :

Konuyu yeniden canlandıracağım ama bende de benzer sorun var ben sinyali sağa verince geri toplamıyor.Aslında bu konuyu görmemiştim ama kendim söktüm tekrar topladım bu konularda yeteneğim var ama sizdeki gibi kırık bir parça yok yada fark edemedim.Bu konuyu görünce tekrar sökmeyi düşünüyorum.

Kardeş aynı durum şu an benim başımda mevcut. Evvel zaman klima ayar düğmesini buradaki konu vasıtası ile halletmiş, baya hayır duası etmiştim. Şimdi bunu da tamir edebilirim diye düşünüyorum ama resimler çıkmadı bende.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun.. görseller görünmüyor, belki @Burak abinin yapacağı şeyler vardır?

simabao bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Akşam eve gidince elimden geleni yaparım ;) Resimler eski sistemdeki galeride buraya tekrar yüklemek gerekecek..

simabao bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaptığı çalışma için @özkan bey  de bir teşekkürü hak etti. 

simabao bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende uzun zaman önce bu sorunu aynı şekilde çözdüm Teşekkürler arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben tesekuur ederim isiniz gorulduyse ne mutlu bana :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.