ozgursahin

Practica Arka Tampon ?

Bugün aracıma arkadan çarptılar polis çağırdık yaptığına bakın benim elimi kolumu bağlayıp ne cezai işlem yaptılar ne de birşey karşı tarafta haysiyetsizin birisi olduğu için polis tarafından uzaklaştırıldım. Mecbur ya tampon almam gerekiyor yada yaptırmam. Sizden ricam practica arka tamponu nerden temin ederim. bilgilerinize ihtiyacım var ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün aracıma arkadan çarptılar polis çağırdık yaptığına bakın benim elimi kolumu bağlayıp ne cezai işlem yaptılar ne de birşey karşı tarafta haysiyetsizin birisi olduğu için polis tarafından uzaklaştırıldım. Mecbur ya tampon almam gerekiyor yada yaptırmam. Sizden ricam practica arka tamponu nerden temin ederim. bilgilerinize ihtiyacım var ?

Bir şeyleri eksik biliyorsun ve eksik aktarıyorsun... Kazalarda artık ceza kesme olayı yok, olay yeri terk değilse... Kanun gereği taraflardan alkollü olan yoksa polis size sadece aranızda tutanak tanziminde yardımcı olur o kadar...

Geçmiş olsun, kolaylıklar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

artık polis karışmıyor. benim unoya da arkadan 3 kere çarptılar. 3 cü de anca tampon kırıldı. adamın no sunu plakasını aldım. telefonlaştık, adam yaptırdı. tr de yaşıyorsun, avrupa ya da amerika da değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun , sanırım bir arbede yaşanmış, polis sizi uzaklaştırdığına göre, böle durumlarda soğukkanlı olup, sakince anlaşıp , öle tutanak düzenlemek gerek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.