Jump to content

Satilik 2011 Mazda 3 Hb Otomatik

erhancatalbas

Tavsiye Edilen Mesajlar

Satilik 2011 mazda 3 HB impressiv otomatik 90.yil ozel uretim , kaza degisme yok , sol arka kapi ve camurlukta lokal boya var , tertemiz . 38500

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üzerinde ki orjinal 90.yıl 17"jantları, neden beraberinde satmıyorsunuz. 90.Yıl baştan aşağı özel bir otomobildir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok satisi sonra yazdim tabi ki orjinal jantlarla birlikte satilacak

Bu durumda jantlarınızı takas etmiyormusunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklisiniz aslinda biraz hizli karar verdim sanirim . aslinda amacim 17 janti kuculterek biraz daha yumusaklik kazndirmakti ama komple araci da degistirebilirim diye dusundum . Sizin jant takasi ile ilgili bir oneriniz mi olacakti ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arac sedefli beyaz , henuz herhangi bir yere ilan vermedim , o yuzden linki yok , arac istanbul kozyataginda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklisiniz aslinda biraz hizli karar verdim sanirim . aslinda amacim 17 janti kuculterek biraz daha yumusaklik kazndirmakti ama komple araci da degistirebilirim diye dusundum . Sizin jant takasi ile ilgili bir oneriniz mi olacakti ?

Benim size önerim. Aracınızı mı, yoksa jantlarınızımı satacaksınız. Öncelikli olarak, buna karar vermelisiniz derim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Once bir araci satmaya calisayim ben , tesekkurler ;)

Bu durunda satılık jant ilanınızı yayından kaldırıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 gün önce satın almış olduğunuz otomobili. Neden satmak istiyorsunuz ?

Veya neden aynı ayarda Mazda ile takasa girmek istiyorsunuz, aracınızın sıkıntısı nedir ??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ilhan bey acikcasi arac bana cok sert geldi . Bircok kisi icin arti gorunen 17 jant , yol tutusu ve estetik acidan avantajli olsa da , benim gibi tamamen yumusaklik ve konfor onceligi olan biri icin yanlis bir tercih oldu . Bu nedenle yanlis verilmis bir karardan dolayi bu kadar cabuk satma karari verdim . Ya sifir alacagim ya da  90.yıl versıyonu dısında aynı ayarda bir ikinci el . 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yoksa aracta bu söylediklerim dışında hiçbir problem yok . Zaten yine 2 gun once merser'de yaptirdigim ekspertiz raporu da var . Sadece yeterince incelemeden yapilmis yanlis bir tercihin duzeltilme cabasi diyelim . Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ilhan bey acikcasi arac bana cok sert geldi . Bircok kisi icin arti gorunen 17 jant , yol tutusu ve estetik acidan avantajli olsa da , benim gibi tamamen yumusaklik ve konfor onceligi olan biri icin yanlis bir tercih oldu . Bu nedenle yanlis verilmis bir karardan dolayi bu kadar cabuk satma karari verdim . Ya sifir alacagim ya da  90.yıl versıyonu dısında aynı ayarda bir ikinci el .

Açıklama için teşekkürler, evet 17 jantın böyle bir dezavantajı oluyor maalesef, her şey görsellik değil demekki...

Hayırlı satışlar.

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...