Jump to content

1990-1991-1992 MX-5 Arıyorum.

Belash

Tavsiye Edilen Mesajlar

Drift öğrenmek için 90-91-92 model MX-5 arıyorum. Sanırım sadece bu modeller açılır farlara sahipler. Cabrio tercih sebebim...

1.6 ya da 1.8 olabilir. Projelik trafikten çekilmiş de olabilir. Hiç farketmez, parçaları eksik olsa da olur.

Bulursam İzmir' de tamamlatmayı düşünüyorum. Oraya yakın yerlerde tercih sebebidir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zor olsun :) Daha keyifli olur. Doğrusu projelik bişey bulursam daha iyi... Muhteşem ustalar buldum, anadol'ları ne hale getiriyorlar inanamazsın. Bir de Mx-5' i nasıl yaparlar düşünemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nasıl birşey kafandan geçiyor merak ettim.Müsait olduğun bir ara şöyle tabiri caizse fantazini paylaşırsan...

Önce bir bulalım da. Net bişey yok.

Ama projelik bulursam çok daha güçlü bir motor istediğim kesin. Turbo olmayacak, V6 yerleşir mi bilmiyorum. Olmadı boxer motor da konabilir. Nasılsa sırf drift için kullanılacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kısa dingil mesafeli araçla drift zor yapılamaz mı elbetteki yapılır. Fakat araç pahalı parçası pahalı diyelim bir parçası gerekti 1 ay onu arıycaksınız, o 1 ay boyunca da drift yapmaktan olucaksınız. Ben gidip e36 325i aldım drift için parçası ucuz arabanın kendiside ucuz, stock motora turbo yapınca 300 350beygir arası güçlere çıkıyorbu da size fazlasıyla yeter. Drift aracı olarak gönlüm mx5 ten yana ama mantık e36 diyor.

Ama hevesinizi kırmamak adına bikaç video paylaşiyim. :tey: :tey:

İyi bayramlar :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...