kahvecioğlu74

Mazda 323 Hb Bagaj Pandizotu

323 Hb bagaj pandizotunu nerden bulabiliriz yada aracında orjinal olan resimleyip yükleyebilirmi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bagaj panzitonu ancak çıkmacıda bulabilirisin veya kendin marangozda yaptırıp kaplayabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mevcutta var zaten mobilyacıda yapılan ağır oluyor bide woofer hoparlörler işin içine girince sıkıntı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer woofer hoparlörler olacaksa zaten ağır olacak. ama onlar yoksa mobilyacıda duralitten çok daha hafif bir şey yapılabilir. birde döşemecide kaplanması gerekir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

üzerinde 18mm mdf den sonradan yapılma bir malzeme var bagajı kullanamıyorum ses sistemi sorun değil mevcutta kabinde var onu kullanırız..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bir ara fotolarını çeker paylaşırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla iyi olur be abi bu tofaş kuş serilerine yapıyorlar sert plastikten ölçüleri bilsem yaptıracam öle bişey

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ölçülerini bilsen bile faydası olmaz ki zaten aracın üstünden ölçü alabilirisiniz, asıl size gereken kalıp yani o parçanın olduğu bir 323 tanıyosan rica et belki gerekli bilgileri size sağlar veya kalıp çıkarılmasını kabul eder,  niye çıkmacılara bakınmıyosun, daha ekonomik olur  vede az uğraş gerektirir. ben genede fotoları çekip eklerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi yineliyorum ben bartında yasıyorum zaten 3 adet parcacı var buralarda cıkmacıyı kım kaybetmiş ben bulayım :)  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sayın kahvecioğlu bende bitliste yaşıyorum ben nasıl buluyorum dersin. ??? şu anda benimle nasıl irtibata geçiyosan, net üzerinden birçok çıkmacıya ulaşabilirsin vede parasını gönderip alırsın, onlarda sana kargo ile ulaştırır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Görüp almayı tercih ederim..

Çoğu parça için böyle bir şansın yok ama...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Görüp almayı tercih ederim..

siz bilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İsteyen olursa elimde var orijinal hb pandizotu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabi yardımcı olayım telim 0554 986 1844 görüşelim kargolayayim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.