Jump to content

Mazda 323 Hb Bagaj Pandizotu

kahvecioğlu74
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Eğer woofer hoparlörler olacaksa zaten ağır olacak. ama onlar yoksa mobilyacıda duralitten çok daha hafif bir şey yapılabilir. birde döşemecide kaplanması gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

üzerinde 18mm mdf den sonradan yapılma bir malzeme var bagajı kullanamıyorum ses sistemi sorun değil mevcutta kabinde var onu kullanırız..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla iyi olur be abi bu tofaş kuş serilerine yapıyorlar sert plastikten ölçüleri bilsem yaptıracam öle bişey

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ölçülerini bilsen bile faydası olmaz ki zaten aracın üstünden ölçü alabilirisiniz, asıl size gereken kalıp yani o parçanın olduğu bir 323 tanıyosan rica et belki gerekli bilgileri size sağlar veya kalıp çıkarılmasını kabul eder,  niye çıkmacılara bakınmıyosun, daha ekonomik olur  vede az uğraş gerektirir. ben genede fotoları çekip eklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi yineliyorum ben bartında yasıyorum zaten 3 adet parcacı var buralarda cıkmacıyı kım kaybetmiş ben bulayım :)  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sayın kahvecioğlu bende bitliste yaşıyorum ben nasıl buluyorum dersin. ??? şu anda benimle nasıl irtibata geçiyosan, net üzerinden birçok çıkmacıya ulaşabilirsin vede parasını gönderip alırsın, onlarda sana kargo ile ulaştırır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...