immmir

2009-2011 Arası Mazda3 Alacağız.

2009-2011 arası mazda 3 tourıng-imp öncelikle otomatik, manuel de olabilir, (ikinci el olunca renk tercihi biraz kısıtlı olduğundan çok önemli değil gibi) araç arıyorum. 90. yıl tercih sebebidir, fiyatı, araçları gördükten sonra değerlendireceğim ama fiyat aralığımız 30.000-36000 arası, araçlarını satmayı düşünenler ile ozan ve muğla bayiinden de ellerindeki araçlarla ilgili bilgi bekliyorum.

şimdidien teşekkürler.

selamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 aydır bende sizle aynı aractan arıyorum, hatta bütcemde aşağı yukarı aynı sayılır fakat piyasada çok farklı rakamlar dönüyor ve ben gercekten bu aracın 2. elinin değeri nedir anlamadım aracına 36 bin tl diyende var 43 tl diyende var 0 km 2012 modelini bayi 47 bin tl ye veriyor karmaşık bi durum oldu benim için, umarım aradığınız kriterlere uygun bir araç bulursunuz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizde ilgilendiğiniz birşey varsa ki yazdıklarınızdan olduğunu anlıyorum telefonla görüşelim...

goren2.sahibinden.com

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2012 model Mazda 3 Touring Otomatik düşünürseniz mesaj atın görüşelim efendim..

post-1390-14169529609_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.